Ewa Chodakowska świętuje 7. rocznicę ślubu! Pokazała zdjęcia z tego dnia!

2020-09-26 12:26 kp
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Fani Ewy Chodakowskiej uwielbiają podglądać jej życie prywatne, a ona chętnie czasem wychodzi im naprzeciw i pokazuje urocze zdjęcia ze swoim mężem, Lefterisem Kavoukisem. Tym razem trenerka przygotowała dla swoich wielbicieli coś ekstra - zdjęcia ze ślubu pary z 2013 roku! Wszystko z okazji 7. rocznicy ceremonii, która przypada w ten weekend. Zobaczcie prywatne ujęcia młodej pary!

Ewa Chodakowska od lat niezmiennie króluje w rankingach najbardziej lubianych polskich trenerek. Gwiazda zmieniła życie wielu polskich kobiet, wprowadzając w ich życie aktywność sportową i motywując do metamorfoz. Jednocześnie Ewa kochana jest nie tylko za swoje programy ćwiczeń - fani trenerki po prostu uwielbiają jej osobowość i podziwiają za jej podejście do życia.

Ewa Chodakowska doskonale o tym wie i z przyjemnością dzieli się z nimi mniej lub bardziej ważnymi wydarzeniami z życia. Jednym z najczęstszych gości na jej profilu na Instagramie jest jej mąż, Lefteris Kavoukis - para jest doskonałym przykładem na to, że małżeństwo może się doskonale dogadywać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wyświetl ten post na Instagramie.
My FAMILY ❤️ @kavoukis Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ewa Chodakowska świętuje rocznicę ślubu

Tym razem Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich fanów coś wyjątkowego. Trenerka i jej mąż świętują w ten weekend 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda zamieściła na Instagramie wspominkowi post z serią zdjęć z ceremonii i wesela! I podczas gdy w sieci od dawna krążyły zdjęcia sukni ślubnej Ewy Chodakowskiej, ujęcia, które pokazała, możemy zobaczyć po raz pierwszy!

Trenerka przyznała też, że jej ślub był zdecydowanie niestandardowy!

O DZIŚ ✔️ 7 ROCZNICA ŚLUBU KOŚCIELNEGO 👰🏼🤵Nic nie było standardowe tego dnia..Same przygotowania trwały miesiac..Suknia była krótka..A tort był w ciemno czekoladowym kolorze ..bez lukru 🍫•Na pytanie osób organizujących przyjęcie:„jaki jest nasz utwór do którego chcemy zatańczyć pierwszy taniec”odpowiedzieliśmy zgodnie:„nie mamy swojego kawałka,ale lubimy bardzo tańczyć do muzyki deep house..może lepiej zaproponujcie coś...” 🤣🤣🤣Usłyszeliśmy:„OK, cos zaproponujemy.. SPODOBA WAM SIĘ..I mieli racje 😅Wjechał Michael Buble i „FEELING GOOD” 👌🏻•Na pytanie jednej z koleżanek:„O Boże Ewka! Gdzie masz bukiet?”......,strzeliłam sobie z otwartej dłoni w czoło..„NIE MAM BUKIETU” 🤷🏼‍♀️i dobrze..Dzięki temu miałam wolne ręce i mogłam przez cale nabożeństwo tulić się do Lefterisa 🥰•Na ślubie grany był każdy klimat z wyjątkiem typowego weselnego ..BAND grał klasyki ..@nsinckler zabrał nas na clubową imprezę...moja świadkowa i NAJ przyjaciółka @amaryllis.official dorzuciła koncert po grecku ..•Nie było zabaw typowo weselnych.... rzucania bukietem.. i innych..Latały za to kwiaty w powietrzu ..serwetki pod sufitem ..•Tańczyliśmy na stole...a po ścianach lała sie MILOSĆ..

- czytamy.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE