Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie swojej rodziny. W komentarzach afera o DZIECKO

2021-06-22 19:03 es
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska przez lata pracowała na swój sukces. Jedną z jego części jest wielka popularność. Gwiazda dorobiła się pokaźnego grona fanów. Niestety są wśród nich osoby, które zapominają o kulturze osobistej i chcą niemal wejść swojej idolce z butami do łózka. od lat Ewa Chodakowska musi się tłumaczyć z faktu, że nie chce mieć dzieci. Gdy opublikowała zdjęcie swojej rodziny - z mężem i psem - w komentarzach wybuchła bomba.

Czy nadejdzie kiedyś dzień, w którym Ewa Chodakowska będzie mogła wstawić rodzinne zdjęcie, bez wywoływania burzy? Być może, ale jeszcze to nie ten czas.

Trenerka wszystkich Polek i Polaków przez lata pracowała na swój sukces. Skuteczne programy treningowe, obozy i kolejne propozycje dla swoich podopiecznych sprawiły, że Ewa Chodakowska ma ogromne grono fanów. Jak to zwykle bywa w tak wielkiej masie ludzi, musi się trafić kilku wścibskich.

Od lat Ewa Chodakowska mówi, że nie chce mieć dzieci. I od lat ten temat wzbudza ogromne kontrowersje. Na szczęście prawdziwe fanki stają w obronie swojej idolki.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Ewa Chodakowska po raz kolejny krytykowana za brak dzieci

Niektóre osoby uważają, że kobiecym obowiązkiem jest rodzenie dzieci. Co więcej, bezdzietnym nalezy na każdym kroku przypominać, że jeszcze się z niego nie wywiązały. Przykre jest to, że takie uszczypliwe komentarze najczęściej publikują kobiety kobietom.

Ewa Chodakowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Gwiazda zapozowała razem z mężem - Lefteris Kavoukis - i psem.

Jestem KOCHANA..Jestem CHRONIONA..Jestem BEZPIECZNA..Liczę swoje błogosławieństwa..To był PIĘKNY DZIEŃ 🙏🏻

Napisała pod zdjęciem.

No i zaczęły się przytyki i obrzydliwe komentarze...

- Oj Ewcia coś inaczej na buzi wyglądasz 😘ale oczywiście jak zwykle ślicznie 😍 [...] Nie zawsze zmiany na twarzy oznaczają ingerencję medycyny estetycznej 😃Kobieta w ciąży np. zmienia się na twarzy 😁

- Optymizm młodej kobiety... Przyjdą takie dni,że tu strzyknie,tam zakłuje,tu zaboli...a Twój beztroski optymizm zachwieje się u podstaw własnego ego.

- Te fikołki i piesek fajne są Ale pewnie marzenia zupełnie gdzie indziej są.Oj naprawdę pieniądze to nie wszystko.

- Ten chłop chyba strzela ślepakami bo ja z taka kobieta to bym już gromadkę miał😂

Okazuje się, że fanki Ewy Chodakowskiej także mają już po kokardę komentarzy o dzieciach.

- Myślałam że temat ,, dziecko " został juz zakończony a tu dalej te komentarze.. 🤦Piesek słodziak 😍Trzymaj się Ewa ❤️

- Brawo za odwagę:) 👏nie każda kobieta musi wydać na świat potomstwo .Mozna być spełnionym i szczęśliwym na milion różnych sposobów...

- Czytając komentarze na temat potomstwa Pani Ewy sprawiają, że chyba świat zatrzymał się na etapie średniowiecza. Jest mnóstwo powodów dlaczego ktoś nie ma dzieci.

- Szczęście emanuje z tego zdjęcia. Nic dziwnego że niektórzy nie mogą tego przeboleć i wstawiają jedyne ich zdaniem recepty na szczęście. Ludzie opanujecie się. Ewa jest szczęśliwa bez bombelkow i po szczepionce.

To tylko niektóre z licznych komentarzy pełnych wsparcia i zrozumienia.

Czy Ewa Chodakowska kiedyś będzie miała spokój od komentarzy na temat dziecka?

NAJNOWSZE