Ewa Chodakowska ma słodkiego pieska! Zdradziła, jaka to rasa

2021-01-26 14:33 kp
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska dołączyła kilka dni temu do grona szczęśliwych opiekunów czworonogów. Pupil trenerki natychmiast zrobił furorę w sieci, a jej fanki dosłownie straciły dla niego głowę - jak ona sama! Teraz Ewa pokazała więcej zdjęć swojego psiaka, zdradziła jego imię i rasę. Zobaczcie te urocze fotki z jej Instagrama!

Ewa Chodakowska od kilku dni ma zupełnie nowe zajęcie - trenerka zadebiutowała w roli opiekunki czworonoga! Gwiazda kilka dni temu pochwaliła się fanom na Instagramie swoim nowym pupilem, uroczym, białym szczeniaczkiem. Jak sama przyznała, od zawsze marzyła o psie - tempo jej życia, kariera i podróże nie ułatwiały podjęcia decyzji o przyjęciu pod swój dach psiaka.

W końcu jednak Ewa Chodakowska spełniła swoje marzenie i dziś pod jej dachem mieszka już słodki czworonóg.

Ewa Chodakowska szczęśliwą opiekunką psa

Teraz Ewa Chodakowska pokazała nowe zdjęcia swojego pieska i zdradziła, jak maluch ma na imię - trenerka i jej mąż nazwali go JOE-JOE.

Przepadłam na AMEN 😅😅😅 Przedstawiam Wam mojego JOE-JOE (czyt. DŻODŻO) .. Imię nie jest przypadkowe 😂To inspiracja najbardziej pocieszną postacią, z naszego ulubionego serialu FRIENDS - piesełek miał się nazywać JOEY - ale żeby było bardziej pieskowo polecieliśmy w JOE... tyle że zrobiło się za poważnie 😅No to JOEJOE ...

- napisała.

Sportsmenka zdradziła też, że piesek jest rasy bichon frise.

Czyż nie jest uroczy?

NAJNOWSZE