Ewa Chodakowska odpowiada na zarzut "przepychania się" z Anną Lewandowską! "Serio?"

2019-11-08 23:13 nk
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska została posądzona przez interneutkę o to, że specjalnie publikuje na swoim Instagramie posty, które przeczą temu, cop wcześniej wrzuca na swój profil Anna Lewandowska. Najpopularniejsza polska trenerka odpowiedziała na komentarz z zarzutami. Jak wytłumaczyła nieprzypadkowye zdaniem fanki posty na swoim koncie?

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska to dwie najpopularniejsze trenerki fitness w Polsce. Dlatego często obie panie są ze sobą porównywane, a niektórzy spekulują o rywalizacji między nimi. Choć Choda i Lewa niejednokrotnie dementowały plotki o rywalizacji i pozowały razem do zdjęć i obie promują pozytywne podejście do drugiego człowieka bez porównywania się, są ludzie, którzy wciąż szukają u nich konfliktu.

Ewa Chodakowska "dogryza" Annie Lewandowskiej?

Niektóre internautki uważają, że prowokacją ze strony Ewki są najnowsze posty na Instagramie. Po tym, jak Ania zaprezentowała się na swoim profilu w przebraniu halloweenowym, Chodakowska zadeklarowała na swoim koncie, że ona takiego święta, jak Halloween, nie uznaje. Kiedy z kolei Lewandowska wrzuciła post promujący drogie kosmetyki, których jest ambasadorką, jej rzekoma "rywalka" napisała na Instagramie, że ona sama woli produkować kosmetyki, niż być tylko ich twarzą, a poza tym oferuje fankom niedrogie produkty, rezygnując z wysokiej marży, czego nie robią inni.

Zdaniem jednej z obserwatorek profilu Chody na Instagramie to nie jest zbieg okoliczności...

Jak Ania L. wstawia post o Halloween, na drugi dzień Twój post neguje Halloween. Jak Ania promuje kosmetyki w Sephora, Ty negujesz drogie marki. Troszkę to dziwne... Jakby przepychanka

- napisała internautka. Ewa Chodakowska odpowiedziała na jej zarzuty.

Przykre, że tak to widzisz... (...) W czasach, gdzie liczy się tylko kasa, stawiam na misję i człowieka! Mogłam dowalić marżę 200 proc. i wejść na rynek premium. To był mój wybór. Ja chcę udowodnić wszystkim, że zdrowie jest dla każdego. Jak to widzisz? Mam teraz zmieniać komunikację, bo ktoś inny wszedł na rynek z nową droższą marką? Dlaczego ma mnie to interesować? Halloween? Serio? Mam się tłumaczyć z tego, że się nie przebieram? (...) Nigdy nie było tutaj jednego posta w Halloween w przebraniu i od zawsze tak samo spędzam zarówno dzień przed, dzień Wszystkich Świętych, jak i dzień po... I tutaj też nie będę zmieniać komunikacji, tylko dlatego, bo ktoś inny się przebiera... Nie ulegam wpływom

- wyjaśniła gwiazda.

Ale poróznania do Ani Lewandowskiej, a także Kingi Rusin, która także prowadzi firmę kosmetyczną, pojawiły się też w innym komentarzu. Tu z kolei internautka dała do zrozumienia, że Chodakowska niesłusznie zarzuca koleżankom "po fachu", że narzucają wysokie marże, podczas gdy u nich po prostu jej zdaniem jest lepszy skład.

Prosze spróbować kosmetyków Kingi Rusin. Są dwa razy droższe niż Ani. Próbowałam kosmetyków Twoich Ewa a także wcześniej wspomnianych Pań. Uważam, że za dobry skład w tych czasach jednak się płaci jak i za dobre jedzenie. Może nie zawsze chodzić o marżę i jeżeli nie wie się jaką narzuca ta druga strona to trochę nieładnie jest sugerować.

- brzmi komentarz. I tym razem Ewa Chodakowska poczuła się wywołana do tablicy. Wyjaśniła, że jej kosmetyki mają świetny skład, o czym świadczą pełne zachwytu komentarze konsumentek. Te zachwalają prozdrowotne właściwości produktów.

Ula :) poczytaj sobie komentarze.. POD KAŻDYM POSTEM O MOICH KOSMETYKACH - od samego początku 😅😅😅 Zdrowie może być jednak tanie .. wybacz :) A Ty? Rob jak chcesz.. nie moja sprawa. PS. Co do marzy i narzutu .. niczego nie sugeruje :) mówię CZEGO SAMA NIE ZROBIŁAM, a mogłam .. czy już nawet o sobie i swoich wyborach pisać nie mogę, bo są różne od innych?

Co o tym wszystkim myślicie? Też doszukaliście się "złośliwości" pod adresem Ani? Coś nam się zdaje, że to zdecydowanie nie byłoby na poziomie Chodakowskiej...

Wyświetl ten post na Instagramie.
I na dobranoc noga do sufitu, wysmarowana moim balsamem 😅😅😅 Kurde .. wkurzam się na fakt, ze rynek przyzwyczaił nas do tego, ze to co dobre jakościowo, MUSI BYĆ DROGIE 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Że ZDROWIE kosztuje krocie 😤 Wczoraj byłam na spotkaniu w Łodzi w @rossmannpl i przez 30 minut nawijałam o swojej misji 📣📣📣 BĘDĘ ZAWSZE DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH ❣️❣️❣️ Jedynym produktem premium w moim „portfolio” sa stroje kąpielowe, ale ich do zdrowia Ci nie potrzeba 😅 Z tym produktem chce wyskoczyć na cały świat .. ale to inna bajka.. Wracając do kosmetyków, to był mój warunek, podjęcia sie tematu produkowania kosmetyków naturalnych 🙏🏻 Nie jestem twarzą na produkcie .. To moj produkt za którym stoi cała moja filozofia 🙏🏻 Kochanie.. można robić produkty topowej jakości (jakościowo mamy mistrzostwo) .. w przystępnej cenie 🙏🏻 zwyczajnie nie dowala się zwariowanej marży, do ceny produkcyjnej 🤷🏼‍♀️ Ja nie narzekam + Ty jesteś zachwycona = MAMY SUKCES 🏆🏆🏆 a już za chwile nowości .. nie inaczej JAK NA KAŻDĄ KIESZEŃ ❤️ PS. Moje kosmetyki: balsamy, żele pod prysznic, deo, mydełka do rąk i kremy do rąk dostępne są w całej sieci ROSSMANN , na www.bebio.pl oraz na www.bebiocosmetics.pl 😘😘😘 ZDROWIE JEST DLA WSZYSTKICH ❣️ #cosmetics #bebiocosmetics #misjachoda Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
NAJNOWSZE