Eva Minge w Mielnie. Opisała wakacje stereotypowych Polaków

2022-07-05 14:03 Adrian Rybak
Eva Minge
Autor: Instagram.com/eva_minge (screen) Eva Minge nad polskim morzem.

Eva Minge wybrała się na wakacje. Słynna projektantka mody nie zdecydowała się jednak na luksusowy wypoczynek w zagranicznym kurorcie. Pojechała nad polskie morze i opowiedziała o swoich wrażeniach. Nawiązała między innymi do stereotypowych "Kowalskich". Jak gwiazda ocenia zachowanie Polaków nad Bałtykiem?

Eva Minge ma już za sobą wakacyjny wyjazd na morze. Projektantka mody wybrała się do Mielna, czyli do jednej z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z plaży. Pokusiła się także o spostrzeżenia na temat polskich plaży. Co napisała projektantka? - Kolejne miejsce na mapie Polski moje. Plaża, jak widać, nie jest przeludniona. Kowalscy mili, ceny różne, gofry najlepsze pod słońcem i dla nich właśnie wpadłam na chwile do naszego nadmorskiego kurortu. Zbyt duże słowa? Nie, zbyt małe wyobrażenie nas samych o naszym kraj . Oczywiście dla tych, którzy kochają upały tropikalne, szału nie ma, ale jest swojsko. Nawet oscypki można kupić i kierpce - czytamy na Instagramie Evy Minge. Posypały się komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: 55-letnia Eva Minge pokazała się w bikini. Posypały się komentarze internautów

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Eva Minge w Mielnie. Komentarze internautow

Pod postem Evy Minge pojawiły się komentarze internautów. - Dziękuję Pani Ewo za pozytywną opinię o Mielnie. Wszyscy w mediach krytykują, że drożyzna, pogoda kiepska itd. To nie do końca prawda. Fajnie przeczytać miłe słowa o naszym nadmorskim kurorcie, jak to Pani napisała - napisała Joanna. Nie wszyscy jednak byli zachwyceni polskim morzem tak samo, jak Eva Minge. - Mielno przytłacza ilością patologicznych akcji, deptak oblężony przez bezdomnych zaczepiających ludzi. Tłumy pijanych ekip, ktore przyjechały tam wyznawać zasadę - pisze jeden z internautów.

NAJNOWSZE