Eurowizja Junior 2020: Kto będzie reprezentował Polskę? Oto kandydatki! [WIDEO]

2020-09-20 21:00 RD
Eurowizja Junior 2020
Autor: Materiały prasowe / Biuro prasowe TVP Eurowizja Junior 2020

Przed nami Eurowizja Junior 2020. Kto będzie reprezentował Polskę? Tego dowiemy się już niebawem. Póki co są 3 kandydatki. Jak wypadły na przesłuchaniach? Kiedy poznamy reprezentantkę podczas Eurowizji Junior 2020? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Eurowizja Junior 2020 zbliża się coraz większymi krokami. Wielkie wydarzenie po raz drugi odbędzie się w Polsce. Organizacja imprezy była możliwa dzięki zwycięstwu Viki Gabor w ubiegłorocznej edycji show. Jej piosence „Superhero” udało się powtórzyć sukces Roksany Węgiel, która zwyciężyła w Eurowizji Junior rok wcześniej, podbijając serca widzów w całej Europie piosenką „Anyone I Want To Be”. Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Kto jednak będzie reprezentował nasz kraj?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tego dowiemy się już niebawem. Osoba, która będzie nas reprezentować - podobnie jak w ubiegłym roku - zostanie wyłoniona w programie „Szansa na sukces”. Za nami trzy kandydatki, które wygrały poszczególne odcinki programu. Teraz w specjalnym show na żywo reprezentantkę wybiorą widzowie i jurorzy. Ich głosy zostaną zsumowane. Ten odcinek będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już w sobotę, 26.09.2020. Tymczasem na Hotplota.pl prezentujemy Wam występu trzech finalistek.

NAJNOWSZE