Górniak pogodziła się z Cleo! To Edi pierwsza wyciągnęła rękę! „Sytuacja jest oczyszczona”

2020-09-19 19:00
Edyta Górniak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP / materiały prasowe

O konflikcie tych dwóch artystek swego czasu mówiło się bardzo dużo. Na szczęście wszystko wróciło do normy. Cleo pochwaliła się, że Edyta wyciągnęła do niej rękę, a po konflikcie nie ma już śladu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

To był bardzo głośny konflikt. Na początek krótkie przypomnienie. Rok temu Edi zarzuciła Cleo, że ta nie podziękowała jej za posadę trenerki w programie The Voice Kids. Podobno to Edyta ją poleciła producentom, gdy sama musiała zrezygnować z udziału w programie ze względu na problemy zdrowotne jej mamy. Cleo jednak odbijała piłeczkę i twierdziła, że podziękowała niejednokrotnie. Piosenkarka miała również wysłać swojej starszej koleżance pluszowe misie, które miały być formą podziękowania. No ogólnie rzecz biorąc każda pani miała swoją rację i jeszcze jakiś czas temu trudno było sobie wyobrazić, by się pogodziły.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazuje się jednak, że tak się jednak stało! Edyta i Cleo zakopały topór wojenny. Opowiedziała o tym Cleo w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

To ma wymiar prywatny i chciałabym zachować to dla siebie. Jedynie chciałabym powiedzieć, że jest już ok i sytuacja została oczyszczona. Nie nazwałabym tego konfliktem, tylko jakimś nieporozumieniem, które zostało wyjaśnione. Jest w porządku. Myślę, że czas pandemii dał nam wszystkim możliwość przemyśleń. Cieszę się i bardzo dziękuję Edycie, że odezwała się prywatnie i wyjaśniłyśmy to sobie

powiedziała Cleo.

NAJNOWSZE