Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pokazała sukienkę, w której wystąpi w Gliwicach!

2019-11-10 21:00 DR
Roksana Węgiel w sukience na Eurowizję Junior 2019
Autor: Instagram / Lidia Kalita Roksana Węgiel w sukience na Eurowizję Junior 2019

Coraz większymi krokami zbliża się impreza, na którą wielu czeka w napięciu. 24 listopada w Gliwicach odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Jedną z gwiazd, która rozgrzeje do czerwoności polską publiczność jest Roksana Węgiel. Młodziutka piosenkarka pokazała kreację, w której wystąpi podczas ogromnego koncertu. Zobaczcie jej stylizację na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel stała się wielką gwiazdą muzyki POP. Było to możliwe dzięki jej udziałowi w programie „The Voice of Poland”. Po udziale w show Roksana została polską reprezentantką podczas konkursu Eurowizja Junior 2018. Okazało się, że jej hit „Anyone I Want To Be” okazał się najlepszą piosenką, a Roksana wygrała. Dzięki temu kolejny finał odbywa się w Polsce, w Gliwicach. Wielka impreza odbędzie się już 24 listopada, więc przygotowania ruszyły pełną parą.

Przygotowania techniczne, czyli scena, oświetlenie, efekty pirotechniczne i wszystko, co związane z show to jedno. Druga rzecz to stylizacje, w których wystąpią młodzi artyści z całego świata. W Polsce najbardziej na świeczniku będzie jednak Roksana Węgiel. W czym wystąpi podczas imprezy, która odbędzie się w Gliwicach dzięki niej? Zobaczcie!

To już ostatnie dni do @junior_eurowizja ✨ Razem z niesamowitą @roxie_wegiel przygotowujemy suknie na ten wieczór ❤️ Nie możemy się doczekać tych emocji! Kto wygra? 🧐

Jak podoba Wam się kreacja Roksany?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE