Meghan Markle zawsze ma czas dla Sereny Williams. "Jest nasilniejsza, najmilsza, najsłodsza"

2019-11-10 16:40 kp
Meghan Markle, Serena Williams
Autor: Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EastNews, YouTube

Serena Williams to jedna z najsłynniejszych przyjaciółek Meghan Markle. Nawet po przeprowadzce do Anglii i ślubie z księciem Harrym Meghan jest zawsze gotowa na spotkanie z tenisistką - co pokazała chociażby we wrześniu, lecąc do Stanów Zjednoczonych, by kibicować Serenie Williams podczas US Open. Serena nie szczędzi jej ciepłych słów.

Meghan Markle może cieszyć się przyjaźnią wielu gwiazd na świecie. Swoją sympatię do żony księcia Harry'ego deklarują chociażby Amal Clooney i Elton John. Zdecydowanie najbliższą jej osobą jest jednak Serena Williams. Tenisistka i była amerykańska aktorka znają się i przyjaźnią od lat - nic więc dziwnego, że Serena była obecna na ślubie Meghan w Londynie, a później bawiła się na jej baby shower w USA.

Za te spotkania Meghan Markle odwdzięczyła jej się we wrześniu, lecąc do Stanów, by osobiście kibicować Serenie podczas zawodów US Open, za co zresztą spotkała ją ze strony Brytyjczyków fala krytyki.

Serena Williams zachwycona Meghan Markle

Serena William tymczasem nie szczędzi Meghan Markle słów zachwytu.

Po prostu naprawdę uważam, że jest najsilniejszą - dosłownie najsilniejszą, najmilszą i najsłodszą osobą, którą znam. Przyleciała z noworodkiem, aby zobaczyć, jak gram w Nowym Jorku, i leciała z powrotem tej samej nocy, i prawdopodobnie ja bym tego nie zrobiła. I to tylko jedna z wielu rzeczy, które robi dla mnie. Dzwonię do niej, piszę do niej w każdej chwili, płacząc, zdenerwowana - zawsze tam jest. Nie ma znaczenia, przez co przechodzi, po prostu znajduje czas i jest po prostu niesamowita.

- powiedziała tenisistka.

Spodziewaliście się, że są aż tak blisko?

NAJNOWSZE