Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

i

Autor: EBU / Thomas Hanses

Eurowizja: jak głosować? Rafał Brzozowski z The Ride potrzebuje wsparcia fanów

2021-05-16 9:00

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski w konkursie to Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Muzykowi trzeba oddać, że mimo wielkiego hejtu robi wiele, żeby wypaść możliwie najlepiej. Niestety te starania zdają się nie przynosić wielkich efektów. Według bukmacherów Polska na Eurowizji ma niewielkie szanse... Dlatego Rafał Brzozowski będzie potrzebował wsparcia. Jak głosować na Eurowizji?

Przed nami 65. konkurs Eurowizji. Półfinały odbywają się 18 i 20 maja. Kraje, które wypadną najlepiej, będą konkurować w finale 22 maja. Kiedy występuje Polska na Eurowizji? Rafał Brzozowski z The Ride zaprezentuje się w czwartek 20 maja, na żywo: 21:00-23:10.

Reprezentant Polski na Eurowizji dokłada wszelkich starań, żeby wypaść możliwie jak najlepiej. Rafał Brzozowski promuje piosenkę podczas licznych wywiadów oraz nie oszczędza się na próbach. Niestety jego starania zdają się nie dawać wielkich efektów.

Media obiegła informacja, że Rafał Brzozowski fatalnie wypada w notowaniach bukmacherów. W ostatnich dniach reprezentant Polski na Eurowizji spadł na ostatnie miejsce w półfinale. Bukmacherzy szacują, że jego szanse na znalezienie się w gronie 10 najlepszych półfinalistów wynoszą 21 procent.

Jak pomóc Rafałowi Brzozowskiemu? Głosując na The Ride!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też:

Eurowizja 2021: jak głosować?

Występ Polski na Eurowizji odbędzie się podczas drugiego półfinału. Rafał Brzozowski zaprezentuje The Ride w czwartek 20 maja, na żywo: 21:00-23:10. Wtedy też Polacy będą mogli na niego głosować.

Jak głosować na Eurowizji? Rafał Brzozowski z The Ride to numer 06. Zatem będąc w kraju, wysyłamy SMS-a o treści 06 pod numer 73555. Natomiast Polacy przebywający za granicą mogą wysłać SMS o treści 06 pod numer właściwy dla swojego kraju. Listę telefonów znajdziecie tutaj.

Rafał Brzozowski z The Ride może liczyć na Wasz głos?