Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski trenuje mimo izolacji! 2. półfinał coraz bliżej

2021-05-18 18:27 kp
Rafał Brzozowski
Autor: Beata Zawadzka/East News

Nie tak Rafał Brzozowski wyobrażał sobie pierwsze dni w Rotterdamie na Eurowizji 2021. Po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa wśród polskiej ekipy nasi reprezentanci przebywają w hotelu w izolacji. Choć szczęśliwie drugi test nie potwierdził u nikogo choroby, Rafał i jego towarzysze zostaną na kwarantannie jeszcze jakiś czas. Mimo to intensywnie trenują do występu. Zobaczcie wideo!

Polscy fani Eurowizji z niecierpliwością odliczają do czwartku, kiedy to w 2. półfinale Eurowizji 2021 wystąpi polski reprezentant. Rafał Brzozowski i jego ekipa będą wtedy walczyć o wejście do wielkiego finału - a to zagwarantować im mogą wyłącznie głosy widzów i jurorów spoza granic Polski. Jeśli The Ride przypadnie Europejczykom do gustu, polska piosenka na Eurowizję 2021 zabrzmi ponownie w finale 22 maja. Jej przeciwnikami będą inni reprezentanci, wyłonieni podczas 1. i 2. półfinału Eurowizji 2021.

Zadanie Rafała Brzozowskiego jest jednak wyjątkowo utrudnione, bo od weekendu polski reprezentant na Eurowizji 2021 i jego ekipa przebywają na izolacji w hotelu. To efekt pozytywnego testu na koronawirusa, jaki uzyskał jeden z członków polskiego zespołu. Na szczęście powtórzone testy nie wykazały u nikogo zakażenia, a to oznacza, że występ Rafała Brzozowskiego z The Ride na 2. półfinale Eurowizji 2021 jest niezagrożony. Ze względów bezpieczeństwa polska ekipa pozostanie jednak w izolacji do środy, kiedy to testy zostaną wykonane jeszcze raz.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Brzozowski trenuje przed Eurowizją 2021

Mimo izolacji w hotelu polskiej ekipy nie opuszczają dobre humory. Wykonawcy The Ride z Rafałem Brzozowskim na czele nie wykorzystują czasu w pokojach na leniuchowanie - wręcz przeciwnie! Każdy z członków zespołu, czyli wokalista, chórzysta i tancerze, trenują piosenkę. Jak? Zobaczcie sami!

Choć The Ride nie należy na razie do faworytów konkursu, wszystko wciąż jest możliwe. Niektóre z piosenek na Eurowizję 2021 znacznie zyskują przy wykonaniu na żywo - i wiele wskazuje na to, że The Ride również do nich należy. Komentarze zagranicznych fanów pod wykonaniami piosenki live świadczą o tym,że polska reprezentacja na Eurowizji 2021 potrafi zrobić dobre show.

Jak myślicie, zobaczymy ich w finale?

NAJNOWSZE