Euro 2020: Niemcy z TAKIM dopingiem Heidi Klum powinni wygrać EURO

2021-06-17 11:56 mm
Heidi Klum wspiera Niemcy na EURO 2020
Autor: Getty Pool/Associated Press/East News

Niemiecka modelka Heidi Klum z okazji EURO 2020 dała się ponieść piłkarskim emocjom! Gwiazda pokazała na Instagramie, jak wspiera piłkarzy niemieckiej reprezentacji w pojedynku grupowym z Francją. Jak już wiemy, jej sexy doping nie pomógł... Niemcy przegrali swój pierwszy mecz na EURO 2020. Czy to oznacza, że następnym razem Heidi Klum postara się jeszcze bardziej i pokaże JESZCZE WIĘCEJ ciała?

Każdy dopinguje tak jak umie, dlatego była niemiecka top modelka Heidi Klum postanowiła wesprzeć swoją narodową reprezentację... pokazując trochę ciała.

Jeszcze przed pierwszym meczem Niemców na EURO 2020 Heidi Klum opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce swojej reprezentacji. Nie całkiem oficjalnej, i nie pełnowymiarowej - bo ledwo zasłaniającej piersi modelki. 

Dużo szczęścia na dziś

- napisała Heidi Klum przy zdjęciu. 

Kiedy kolejny mecz Niemców na EURO 2020?

Nie wiemy, czy będzie to pocieszenie dla polskich kibiców, ale po pierwszym meczu Niemcy znajdują się w tak samo trudnej sytuacji, jak Polska: 0 punktów i kolejne niełatwe spotkanie przed sobą. Już w sobotę 19 czerwca o godzinie 18:00 piłkarze Joachima Loewa rozegrają w Monachium mecz z Portugalią. Łatwo nie będzie, bo Cristiano Ronaldo i jego koledzy są w świetnej formie.

Podobnie, jak nie będzie łatwo Biało-Czerwonym. Przypomnijmy - również w sobotę 19 czerwca ale o godzinie 21:00 zobaczymy mecz Polska Hiszpania. Jak wiadomo, będzie to tzw. "mecz o wszystko", po którym przekonamy się, czy ostatnie grupowe spotkanie Polaków będzie jednocześnie "meczem o honor". Trzymajcie kciuki - może jeszcze nie wszystko stracone.

A po więcej gorących newsów o EURO 2020 wpadajcie do Strefy Kibica na Eska.pl!

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!
NAJNOWSZE