Euforia: Angus Cloud zdradza tajemnicę o postaci Fezco

2022-01-12 18:50 es
Angus Cloud
Autor: Everett Collection/East News

Serial Euforia cieszy się ogromną popularnością. Angus Cloud wciela się w postać Fezco. Choć to bohater poboczny, jego udział jest bardzo ważny dla fabuły. Diler z dobrym sercem przypadł do gustu wielu widzom. W drugim sezonie Euforii czekają na dalszy rozwój jego losów. Teraz Angus Cloud zdradził, że początkowe plany co do jego postaci były zupełnie inne...

Serial Euforia okazał się wielkim hitem. To historia nastolatków, którzy mierzą się z różnymi problemami - zawody miłosne, pierwszy seks, ale pojawia się też pornografia i narkotyki. Główną bohaterką jest Rue, w tej roli Zendaya, która wyszła z odwyku, ale wcale nie skończyła z używkami.

Kilka dni temu odbyła się premiera drugiego sezonu Euforii. Widzowie mogą zobaczyć dalsze losy nie tylko Rue, ale też pobocznych bohaterów. Jednym z nich jest Fezco. W poczciwego dilera wciela się Angus Cloud. Właśnie zdradził tajemnicę dotyczącą swojej postaci...

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Euforia: Fezco miał zginąć w pierwszym sezonie

Choć Angus Cloud nie gra głównej roli w serialu Euforia, wielu widzom spodobała się jego postać. Diler martwi się o życie Rue i odmawia jej dalszej sprzedaży narkotyków. Ostatecznie sam wpada w spore kłopoty.

Rola w przebojowym serialu HBO była debiutem aktorskim 23-letniego mieszkańca Oakland. W rozmowie z QG Angus Cloud zdradził, że pierwotnie Fezco miał zostać zabity w 1. sezonie.

Pewnego dnia, kiedy kręciliśmy pilota, wydaje mi się, że Jacob[Jacob Elordi grający Nate'a) powiedział mi: „O tak, nie wiedziałeś? Twoja postać zostaje [wykonał gest imitujący rozwalenie mózgu]".

Wspominał Angus Cloud.

Dalej spekulował, że najwyraźniej twórca serialu, Sam Levinson „lubił to, co zrobiłem” na tyle, że Fezco wrócił w drugim sezonie. I zdaje się, że znaczenie jego postaci będzie jeszcze większe.

Sprawdź czy wiesz, gdzie zaczynały wielkie gwiazdy

Pytanie 1 z 10
W jakich redakcjach zaczął swoją karierę Filip Chajzer?

Zobacz też:

NAJNOWSZE