Euforia sezon 2: Premiera w Polsce już dziś. Zendaya zaapelowała do fanów

2022-01-10 17:20 es

Euforia o serial, dzięki któremu Zendaya wypłynęła na światowe wody. Wyniósł jej karierę oraz popularność na zupełnie nowy poziom. Fani długo czekali na sezon drugi Euforii. Ale oto jest! Polska premiera Euforii już dzisiaj. Główna gwiazda serialu - Zendaya zaapelowała do fanów.

Zendaya cieszy się dziś gigantyczną popularnością. Jednak jeszcze kilka lat temu była wyłącznie gwiazdką Disneya. Jej przygoda zaczęła się od serialu Taniec rządzi. Z czasem jednak okazało się, że ta dziewczyna ma olbrzymi potencjał.

Pokazała go w obsypanym komplementami i nagrodami serialu Euforia. Tam jako nastoletnia Rue Zendaya mierzy się z uzależnieniem, miłością oraz szkolnymi problemami.

Fani serialu Euforia długo musieli czekać na sezon drugi. Na szczęście Polska premiera Euforii już dziś! Przy okazji Zendaya zaapelowała do fanów.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Zendaya apeluje do fanów serialu Euforia

Euforia to produkcja, która cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem. Młodzi widzowie pokochali stworzony tam klimat, ale też bohaterów. Często nieoczywistych, z problemami, takimi, z którymi można się utożsamić.

Nie można jednak zapomnieć, że poruszane tam tematy - narkotyki, seks, przemoc są bardzo trudne. Dlatego serial jest dla widzów, którzy skończyli 18 lat.

Zendaya przypomniała o tym fanom!

Wiem, że powiedziałam to wcześniej, ale chcę powtórzyć wszystkim, że Euforia jest dla dojrzałych odbiorców. Ten sezon może nawet bardziej niż poprzedni, jest bardzo emocjonalny i porusza tematy, które mogą być wyzwalające i trudne do oglądania. Proszę, oglądaj to tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo. Dbaj o siebie i wiedz, że, tak czy inaczej, nadal jesteś kochany i nadal czuję Twoje wsparcie.

Napisała na Instagramie Zendaya.

Doceniacie jej troskę o fanów?

Gdzie obejrzeć 2 sezon Euforii?

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Euforii jest już dostępny na platformie HBO GO. Kolejne odcinki będą ukazywać się co tydzień.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
NAJNOWSZE