ESKA Odwołuje Zimę 2020: Tak bawiły się gwiazdy na Before Party EOZ! [ZDJĘCIA]

2020-01-23 12:12 mw

W środę 22 stycznia w warszawskim klubie XOXO odbyła się impreza Before Party EOZ otwierająca kultową akcję ESKA Odwołuje Zimę! Kto się na niej pojawił? Jakie gwiazdy wraz ze słuchaczami Radia ESKA już wkrótce odwiedzą rozgrzaną słońcem Dominikanę? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Before Party EOZ!

Tęsknicie za latem i wakacjami? A co powiecie na rozgrzane promieniami słońca plaże Dominikany?

Właśnie tam już za kilka tygodni swoich słuchaczy zabierze Radio ESKA!

Startuje akcja ESKA Odwołuje Zimę 2020. Kultowa już zabawa rozkręca się na całego. Na dobry początek gwiazdy wraz z ekipą Radia ESKA spotkały się na Before Party EOZ.

GWIAZDY ESKI NA BEFORE PARTY EOZ

Kto ma już dość zimy i marzy o cudownych, egzotycznych plażach, ten zdecydowanie powinien jak najszybciej wbijać na stronę akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020 i sprawdzić, jak można dostać się na pokład eskowego samolotu. Kierunek: Dominikana! Właśnie tam odbędzie się najnowsza edycja kultowej akcji Radia ESKA.

Słońce, gorący piasek i relaks w 5-gwiazdkowym hotelu z opcją All Inclusive to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na słuchaczy Radia ESKA. Dodatkowym bonusem jest bez wątpienia wyborowe towarzystwo wielu znanych gwiazd. Wraz ze słuchaczami i ekipą ESKI na przepięknych plażach Dominikany wygrzewać się będą m.in. Roxie, Damian Kordas czy Ola Ciupa - oficjalna DJ-ka wyjazdu. Warto dodać, że podczas imprezy w XOXO to właśnie Ola stała za deckami i skutecznie rozgrzewała parkiet! A to przecież tylko przedsmak, tego, co będzie działo się już wkrótce na Dominikanie... :)

>> ESKA Odwołuje Zimę 2020! Kiedy i gdzie zabawa Radia ESKA?

Impreza Before Party EOZ odbyła się w warszawskim klubie XOXO w środę 22 stycznia. Kto się na niej pojawił? Zobaczcie sami! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Eskowy wypad na rajskie plaże Dominikany potrwa od 24 lutego do 3 marca 2020 roku. Jak załapać się na pokład samolotu i wziąć udział w akcji ESKA Odwołuje Zimę 2020? Wszystkie szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie akcji: eoz.eska.pl

NAJNOWSZE