Emma Watson gotowa na Harry Potter reunion. Napisała urocze wspomnienie

2021-11-17 22:02

Emma Watson dla wielu osób do dziś znana jest jako Hermiona Granger z serii filmów o Harrym Potterze. Wczoraj serwis HBO Max ogłosił Harry Potter reunion. Ekipa spotka się ponownie już niedługo! Emma Watson nie kryje radości i wzruszenia. Opublikowała urocze wspomnienie.

Harry Potter to bardzo ważna postać w życiu wielu osób. Każdy, kto nie jest mugolem, doskonale pamięta przygody chłopca, który przeżył. Ich filmowe wersje okazały się hitami. Główni aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint zdobyli nie tylko międzynarodową sławę, ale i mnóstwo pieniędzy.

Z czasem naturalnie ich drogi się rozeszły. Tymczasem niebawem będziemy obchodzić 20 rocznicę premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Z tej okazji HBO Max przygotowało spotkanie aktorów po latach. Emma Watson nie kryje radości!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Emma Watson gotowa na Harry Potter reunion

Emma Watson weszła do show-biznesu właśnie dzięki roli Hermiony Granger. Później miała jeszcze wiele wspaniałych ról, jednak to właśnie seria filmów o Harrym Potterze najbardziej zapadła widzom w pamięć.

Aktorka przyznaje, że dla niej także to olbrzymia część życia.

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Harry Potter był moim domem, moją rodziną, moim światem, a Hermiona (nadal jest) moją ulubioną fikcyjną postacią wszechczasów. [...] Jestem dumna nie tylko z tego, co jako aktorzy wnieśliśmy do tej serii jako grupa, ale także jako dzieci, które stały się młodymi dorosłymi, które poszły tą ścieżką. Patrzę teraz na moich kolegów z obsady i jestem bardzo dumna z tego, kim wszyscy się stali jako ludzie. Jestem dumna, że byliśmy dla siebie mili, że wspieraliśmy się nawzajem i że trzymaliśmy się czegoś znaczącego.

Napisała Emma Watson.

Gwiazda opublikowała również dwa zdjęcia. Pierwsze z początków jej przygody jako Hermiona Granger. Drugie, z planu ostatnich scen ósmej części filmu.

Harry Potter reunion będzie dostępne 1.1.2022 roku na HBO Max.