Emma Watson wróciła na Twittera, by walczyć z plotkami! Ma dość

2021-05-18 20:57 kp
Emma Watson
Autor: Jacques Witt/SIPA/SIPA/East News

Emma Watson od niemal roku całkowicie unika social mediów. Wydarzenia polityczne na świecie i pandemia koronawirusa sprawiły, że aktorka postanowiła odciąć się od sieci i skupić na swoim życiu prywatnym. Wobec ostatnich plotek na jej temat, jakie pojawiają się w mediach. gwiazda Harry'ego Pottera zrobiła jednak wyjątek i zamieściła kilka tweetów.

Emma Watson to jedna z dziecięcych gwiazd Harry'ego Pottera, którym udało się zrobić światową karierę już po zakończeniu cyklu filmów. Aktorka odnalazła swoje miejsce w nowoczesnym, kobiecym kinie, ale i zaangażowała się w życie społeczne i polityczne, występując podczas konferencji i paneli poruszających ważne dla niej tematy, takie jak równouprawnienie czy ekologia.

Ostatnio Emma Watson postanowiła zrobić sobie przerwę w publicznym życiu. Aktorka w czerwcu ubiegłego roku, krótko po tym, jak Stanami Zjednoczonymi wstrząsnęło zabójstwo Breonny Taylor, zabitej w swoim domu przez policjantów. Emma zamieściła wtedy na Instagramie kilka postów poświęconych tej sprawie i... zniknęła.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Emma Watson komentuje plotki

Od tamtego momentu Emma Watson nie pojawiała się w social mediach. Nie oznacza to, że nie interesował się nią świat - w lutym media intensywnie dyskutowały o tym, czy milczenie gwiazdy oznacza koniec jej kariery, a jeszcze wcześniej paparazzi odkryli na jej palcu tajemniczy pierścionek.

Teraz niespodziewanie Emma Watson zajrzała na Twittera, by uciąć wszelkie spekulacje na jej temat.

Drodzy Fani,Plotki o tym, czy jestem zaręczona, czy nie, albo czy moja kariera jest „uśpiona, czy nie”, to sposoby na zbieranie kliknięć za każdym razem, bez względu, czy okażą się prawdziwe lub nieprawdziwe. Jeśli będę miała newsa - obiecuję, że się nim z wami podzielę.

- napisała aktorka.

W międzyczasie, proszę, zakładajcie, że brak wiadomości ode mnie oznacza, że ​​po cichu spędzam pandemię tak, jak większość ludzi - próbując zrobić chleb na zakwasie (!), opiekując się moimi bliskimi i robiąc wszystko, co w mojej mocy, aby nie rozprzestrzeniać wirusa, który wciąż dotyka tak wielu ludzi.

Przesyłam wam tak wiele miłości, mając nadzieję, że wszystko w porządku i że jesteście szczęśliwi, jak tylko potraficie w tych dziwnych czasach. I jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy ciężko pracują, aby zapewnić nam bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

- zakończyła filmowa Hermiona.

>> Emma Watson ma nowego chłopaka. Kim jest Leo Alexander Robinton?

Podoba Wam się podejście Emmy Watson do sławy?

NAJNOWSZE