Emma Stone zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony Dave McCary?

2019-12-05 11:15 kp
Emma Stone i Dave McCary
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News; Instagram/ Dave McCary

Emma Stone już oficjalnie nie jest do wzięcia! Aktorka przyjęła zaręczyny swojego chłopaka i teraz z dumą nosi na palcu pierścionek zaręczynowy. Oświadczynami w sieci pochwalił się przyszły mąż gwiazdy - Dave McCary. Kim jest narzeczony Emmy Stone? Oto szczegóły na Hotplota.pl!

Emma Stone to jedna z najbardziej skrytych gwiazd Hollywood. Aktorka unika rozgłosu związanego ze swoim życiem prywatnym i nie prowadzi profilu na Instagramie. Gdy jednak się zaręczyła, nie mogła nie uznać, że tym należy pochwalić się światu!

Emma Stone przyjęła zaręczyny swojego chłopaka Dave'a McCary'ego. Para pochwaliła się się radosną nowiną na Instagramie ukochanego aktorki. A kim tak naprawdę jest narzeczony Emmy Stone?

Emma Stone i Dave McCary zaręczyli się

Emma Stone i Dave McCary są parą od ponad dwóch lat. Aktorka najprawdopodobniej poznała go w grudniu 2016 roku na planie Saturday Night Live. Po raz pierwszy o ich związku mówiono w listopadzie 2017. Dave McCary to amerykański twórca filmowy i od 2013 roku współtwórca show Saturday Night Live. Ma 34 lata i pochodzi z San Diego.

Jak dotąd Emma Stone i Dave McCary nie zdradzili oczywiście żadnych szczegółów dotyczących ślubnych planów. Wcześniej aktorka nie ukrywała jednak w wywiadach, że marzy o założeniu rodziny.

Gratulacje!

Wyświetl ten post na Instagramie.
💕 Post udostępniony przez @ davemccary
NAJNOWSZE