Eminem wyzywa fanów na pojedynek! Zarapujesz szybciej niż on? [WIDEO]

2020-02-27 11:26 kp
Eminem
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News; Instgaram/ Eminem

Internauci oszaleli na punkcie nowego wyzwania stworzonego przez samego Eminema! Raper opublikował w sieci fragment jego kawałka zarapowany w NIESAMOWITYM tempie i postawił przed fanami proste zadanie - zróbcie to szybciej ;) Jak można się było spodziewać, na wysiłki aspirujących raperów nie trzeba było długo czekać!

Rapujesz jak Eminem? To masz szansę na zdobycie nagrody, którą osobiście dla Ciebie przygotował. Eminem wyzwał fanów na pojedynek, publikując na Instagramie fragment swojego nowego singla Music to Be Murdered By, na którym wyrzuca z siebie 224 słowa w 30 sekund, co oznacza, że w ciągu sekundy raper wypowiada 7,23 słowa! Niemożliwe? Zobaczcie video!

Robi wrażenie, prawda? Eminem zachęca fanów do udostępniania wideo z hasztagiem #GodzillaChallenge i obiecuje, że dla najlepszych naśladowców przygotował nagrody.

Wyzwanie Eminema podbija sieć

Jak można się było spodziewać, internauci natychmiast podchwycili wyzwanie rapera! Na Instagramie pojawiają się kolejne filmiki, na których fani Eminema udowadniają, że mają równie giętki język, co on. Zobaczcie:

Oczywiście nie wszystkim poszło aż tak dobrze. Aktor Bryan Greenberg opublikował wideo, na którym usilnie próbuje dotrzymać Eminemowi kroku, ale... no cóż. Przynajmniej jest zabawnie!

A Wy podjęlibyście wyzwanie Eminema?

NAJNOWSZE