Eminem otwiera własny lokal. Jaką kuchnię będzie serwował?

2021-09-29 11:56 AM
Eminem
Autor: Rex Features/East News

Branża artystyczna jest niezwykle ciekawa, ale nie zawsze przynosi stałe zyski. Przekonuje się o tym coraz więcej gwiazd, którzy próbują swoich sił w najróżniejszych biznesach.

Coraz więcej gwiazd działa nie tylko w artystycznej branży, ale także otwiera inne działalności, które mają im zapewnić stały zysk, bo jak wiadomo bycie artystą to bardzo niepewny zawód.

Co prawda międzynarodowe gwiazdy raczej nie obawiają się o swoją przyszłość, to jednak dmuchanie na zimne nikomu nie zaszkodzi.

Biznesy gwizd bywają najróżniejsze, jednak większość z nich wybiera gastronomię, branżę mody czy kosmetyki. Ten pierwszy temat od lat fascynuje artystów, nawet tych, którzy z gotowaniem nie mają nic wspólnego. Wystarczy zatrudnić odpowiednich pracowników i pieniądze spływają na konto, a klienci wychodzą z lokalu zadowoleni.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?

Swoich sił w branży gastronomicznej postanowił spróbować także Eminem. Raper już dzisiaj czyli 29 września otwiera swoją restaurację i zaprasza klientów na… pyszne spaghetti!

Nowy lokal o nazwie Mom’s Spaghetti, którego nazwa nawiązuje do utworu z filmu „8 mila” powstał w Detroit.

Niech Was jednak nie zmyli fakt, że restauracja należy do Eminema. Według wielu mediów, restauracja to zbyt duże określenie. W menu znajdą się zaledwie trzy rzeczy. Oczywiście tradycyjne spaghetti za 9 dolarów ale także kanapki również z makaronem w środku za 11 dolarów oraz spaghetti do wyboru z klopsikami lub bez w cenie 12 dolarów.

Eminem chyba chce, aby jego klienci szybko zjedli i… poszli dalej. XDD

nie korzystać

Zobacz też: 

NAJNOWSZE