Lily Collins na planie Emily w Paryżu 2! Znów zachwyca stylizacjami

2021-05-10 12:49

Ekipa Emily w Paryżu z kilkudniowym poślizgiem rozpoczęła ostatnio prace nad 2. sezonem hitu Netflixa. Na plan wróciła już nie tylko największa gwiazda produkcji Lily Collins, ale i jej koleżanki i koledzy. Choć o szczegółach Emily w Paryżu 2 wiemy jak dotąd niewiele, w mediach znalazły się już pierwsze zdjęcia z planu! A na nich Lily Collins, która jak zawsze zachwyca stylizacjami.

Gdy w ubiegłym roku na Netflixa trafił nowy serial Emily w Paryżu, fani szybko okrzyknęli główną bohaterkę produkcji nową Carrie Bradshaw. Rezolutna Emily, w której rolę wciela się Lily Collins, zachwycała w 1. sezonie oryginalnymi stylizacjami od najlepszych projektantów i bawiła swoim podejściem do francuskiej kultury i zwyczajów. Choć nie wszystkim widzom spodobało się stereotypowe spojrzenie na Francuzów, jakie pokazał Netflix, serial z miejsca podbił serca widzów z całego świata. Szybko stało się jasnym, że 2. sezon Emily w Paryżu to tylko kwestia czasu.

Już jakiś czas temu media donosiły, że ekipa Emily w Paryżu wróci na plan pod koniec kwietnia. Rzeczywiście - już na początku maja Lily Collins opublikowała na swoim Instagramie pierwszy post, w którym potwierdziła, że znów wciela się w rolę Emily.

>> Emily w Paryżu 2: Lily Collins pokazała ujęcia z planu. Kiedy premiera nowego sezonu?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Lily Collins na planie Emily w Paryżu

Teraz do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu Emily w Paryżu. Ekipa produkcji trafiła na Lazurowe Wybrzeże, gdzie w miejscowościach Saint-Tropez oraz Saint-Jean-Cap-Ferrat powstają niektóre ze scen do 2. sezonu Emily w Paryżu. Na zdjęciach paparazzich możemy zobaczyć główną bohaterkę w kilku stylizacjach. Jak przystało na Emily Cooper - są obłędne.

Zobaczcie sami!