Lily Collins

i

Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Emily w Paryżu 2: Lily Collins pokazała ujęcia z planu. Kiedy premiera nowego sezonu?

2021-05-03 19:04

Serial Emily w Paryżu był wielkim hitem Netflix. Opowieść o amerykance, która podbija stolice Francji, zdobyła ogromną popularność. Grająca tytułową Emily Cooper Lily Collins z miejsca została gwiazdą. Fanów serialu niewątpliwie ucieszy jej najnowszy post na Instagramie. Drugi sezon Emily w Paryżu jest bliżej, niż nam się wydaje!

Serial Emily w Paryżu okazał się wielki hitem Netflixa. Zadebiutował pod koniec 2020 roku i z miejsca zdobył serca wielu widzów. Oczywiście nie spodobał się wszystkim... Niektóre recenzje przekonywały, że to kiczowata, nierealistyczna opowieść.

Jednak historia Emily Cooper uwiodła wielu widzów. Grana przez Lily Collins postać, aby zacząć nową pracę, przenosi się z Chicago do Paryża. Tam mimo kłopotów robi imponującą karierę. Oczywiście, jak to w Paryżu - nie może zabraknąć romansów.

Fanów serialu z pewnością ucieszył najnowszy post Lily Collins. Aktorka zdradziła, że wraz z ekipą kręcą właśnie sezon drugi Emily w Paryżu!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Emily w Paryżu 2: ekipa już jest na planie

Emily w Paryżu niemal z miejsca stał się hitem, a więc sezon drugi był tylko kwestią czasu. Jednak przez trwającą pandemię koronawirusa wiele produkcji musiało zmienić swoje plany.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami prace nad Emily w Paryżu 2 miały ruszyć pod koniec kwietnia. Z Instagrama Lily Collins dowiadujemy się o kilkudniowym poślizgu.

Grająca tytułową Emily Cooper aktorka przekazała fanom dobre wieści - ekipa jest już na planie. Lily Collins pokazała towarzyszy z ekranu - Ashley Park i Lucasa Bravo.

Później na wideo widzimy też pozostałych członków obsady - William Abadie, Samuel Arnold czy Philippine Leroy-Beaulieu bardzo cieszą się z powrotu do pracy.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Emily w Paryżu 2 - kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu Emily w Paryżu najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Ekipa zaczęła zdjęcia z zaledwie kilkudniowym opóźnieniem, więc wszystko wskazuje na to, że przed końcem roku drugi sezon Emily w Paryżu trafi na Netflix.

Trzeba jednak wypatrywać oficjalnych komunikatów i trzymać kciuki, żeby koronawirus nie dopadł nikogo z ekipy.

Czekacie na Emily w Paryżu 2?