Gigi Hadid

i

Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Gigi Hadid świętuje pierwszy Dzień Matki. Z tej okazji pokazała nowe zdjęcia Khai

2021-05-09 18:15

9 maja w USA wypada w tym roku Dzień Matki. Gwiazdy zalewają Instagram fotkami swoich mam i uroczymi wpisami. Po raz pierwszy Gigi Hadid mogła nie tylko złożyć życzenia, ale i je otrzymać. We wrześniu modelka urodziła pierwszą córkę. Ojcem dziewczynki jest Zayn Malik. Z okazji Dnia Matki gwiazda opublikowała słodkie zdjęcia z malutką Khai.

W tym roku Dzień Mamy w USA wypadł 9 maja. Z tej okazji na Instagramie pojawiło się mnóstwo uroczych wpisów. Gwiazdy publikują zdjęcia swoich mam i składają im życzenia od serca.

Gigi Hadid także postanowiła w tym dniu szczególnie uhonorować swoją mamę. Napisała, że Yolanda Hadid to " najbardziej inspirująca mama".

Jednak tegoroczny Dzień matki jest dla Gigi Hadid wyjątkowy. Po raz pierwszy ona sama jest mamą. We wrześniu gwiazda urodziła córkę.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Gigi Hadid świętuje swój pierwszy Dzień Matki

To dla Gigi Hadid wyjątkowy dzień. Jej pierwszy w życiu Dzień Matki! Modelka urodziła córkę jesienią poprzedniego roku. Ojcem dziewczynki jest Zayn Malik. Para zdecydowała się na imię Khai.

Z okazji Dnia Matki Gigi Hadid opublikowała na Instagramie kilka zdjęć dziewczynki. Khai dorasta na farmie Hadidów. Na jednym ze zdjęć widzimy wózek, a za nim ogrodzony teren. Na kolejnym ujęciu Gigi Hadid śpi z maleńką córeczką.

Ależ ona jest urocza!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?