Emily Ratajkowski w bardzo skąpym bikini! Te majtki nic nie zakrywają!

2019-04-03 10:48
Emily Ratajkowski w bikini
Autor: www.instagram.com/candyarrow8

Emily Ratajkowski po raz kolejny trafiła na fatalnych krawców! Ci uszyli jej majtki, które właściwie w całości wlazły jej w tyłek. Teraz biedna modelka żali się fanom na ten wyjątkowo niekomfortowy krój stroju kąpielowego. Zobaczcie sami! Prawda, że bardzo współczujecie umęczonej dziewczynie?

Biedna Emily Ratajkowski. Nie dość, że nie stać jej na zapłatę czynszu za mieszkanie z dwóch ostatnich lat...

>> Emily Ratajkowski i jej mąż zostaną eksmitowani?! Nie płacą czynszu i wykorzystują prawo

... to jeszcze zabrakło jej materiału na majtki! A właściwie to materiału było całkiem sporo, ale beznadziejna krawcowa uszyła je tak, że całe wlazły modelce w tyłek! A to nie lada sztuka zmieścić coś między tak małymi pośladkami!

Emily Ratajkowski bardzo lubi żalić się na swoje ciało. Tak, żalić się! Wierzymy głęboko, że tendencja gwiazdy do pokazywania piersi i pupy wynika z faktu, że biedna modelka oczekuje współczucia, iż nie może przytyć. Ostatnio na przykład zamieściła zdjęcie porównawcze - jak wygląda zdrowa pupa, a jak wygląda jej... Internauci tylko wszystko źle zinterpretowali!

HOT TEMAT
Emily Ratajkowski ośmieszyła koleżankę?

Autor: instagram.com

Emily Ratajkowski ośmieszyła tym zdjęciem "zwyczajne kobiety"?

No a teraz to... Źle skrojone majtki po prostu wrzynają się w pupę biednej Emily. Ratajkowski nakręciła nawet filmik, by fani mogli lepiej się sprawie przyjrzeć i bardziej jej współczuć. Przecież te gacie niczego nie zakrywają! Wcale nie dziwimy się tej smutnej minie...

Zobacz też:

NAJNOWSZE