Emily Ratajkowski przewiduje: "Koronawirus doprowadzi do wielu rozwodów!"

2020-05-17 17:00 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Czas pandemii, który spędzamy przede wszystkim w domu, to zdecydowanie wyjątkowy czas w życiu. Rozprzestrzeniająca się choroba sprawiła, że ograniczyliśmy swoje codzienne aktywności i zaczęliśmy przebywać niemal wyłącznie w towarzystwie domowników! Emily Ratajkowski przewiduje, że nie wszystkim jednak wyjdzie to na dobre. Zna to z doświadczenia?

Lady Gaga czy Demi Lovato z całą pewnością mogą stwierdzić, że kwarantanna z ukochanym to najlepsze, co mogło im się przytrafić! Obie gwiazdy nie ukrywają, że domowa izolacja sprawiła, że ich krótkie przecież związki przerodziły się w coś naprawdę poważnego. Wokalistki miały okazję lepiej niż kiedykolwiek poznać swoich wybranków i upewnić się w tym, że to dla nich idealni partnerzy.

Emily Ratajkowski przewiduje jednak, że taka kwarantanna nie wszystkim parom wyjdzie na dobre, zapewniając jednocześnie, że jej małżeństwo w izolacji zdecydowanie nie ucierpiało :)

Na terapię małżeńską tylko do Emily Ratajkowski?

Ciekawe jest przebywanie w kwarantannie i małżeństwo. Czuję, że wielu ludzi rozwiedzie się. Ale mój mąż i ja jesteśmy w dobrym związku. I myślę, że na pewno wiele się nauczyłam o życiu w małżeństwie.

- stwierdziła modelka.

Przypomnijmy, że Emily Ratajkowski niespodziewanie wyszła za mąż w lutym 2018 roku za producenta i aktora Sebastiana Bear-McClarda. Para wzięła ślub w urzędzie stanu cywilnego, a modelka miała na sobie - zamiast sukni ślubnej - musztardowy garnitur.

Wyświetl ten post na Instagramie.
👨‍👩‍👦 Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
NAJNOWSZE