Lady Gaga i Michael Polansky wezmą ślub? Podobno planują ceremonię!

2020-05-15 13:15 kp
Lady Gaga i Michael Polansky
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Czas spędzony w kwarantannie dał Lady Gadze coś wyjątkowego - nową miłość! Tygodnie izolacji z Michaelem Polanskym sprawiły, że niezobowiązująca wcześniej znajomość przerodziła się w poważne uczucie. Wokalistka nie ukrywa swojego szczęścia i chętnie pozuje z ukochanym na Instagramie. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że Lady Gaga i Michael Polansky planują już ślub!

Lady Gaga rozkwita w towarzystwie Michaela Polansky'ego. Mimo trwającej kwarantanny gwiazda ma sobą bardzo intensywne tygodnie - Gaga jako jedna z pierwszych celebrytek zaczęła angażować się w pomoc w walce z koronawirusem. W tym celu nawiązała nawet kontakt z szefem WHO i we współpracy nim zorganizowała wielki internetowy koncert One World: Together At Home, w ramach którego zebrała ponad 127 milionów dolarów.

Lady Gaga nie może też narzekać na swoje życie prywatne. Wokalistka od końca ubiegłego roku spotyka się z biznesmenem Michaelem Polanskym, a izolacja okazała się dla nich doskonałą okazją do wypróbowania ich uczucia. Okazało się, że para dogaduje się wspaniale, a Gaga ostatnio coraz częściej wspomina o tym, że chciałaby w końcu wyjść za mąż i założyć rodzinę...

Lady Gaga i Michael Polansky wezmą ślub?

Domowa sielanka Lady Gagi i Michaela Polansky'ego trwa. Wokalistka i jej wybranek nadal izolują się, na ile to możliwe - a umówmy się, w gwiazdorskich posiadłościach można izolować się naprawdę długo :)

Tymczasem zagraniczne media donoszą, że Lady Gaga i Michael Polansky z dala od mediów i fanów planują... ślub! Informator In Touch Weekly donosi, że ślub Lady Gagi i jej ukochanego miałby odbyć się już tego lata.

To będzie ślub za milion dolarów. Ona jest zachwycona. Odbędzie się albo w Kalifornii, albo w jej rodzinnym mieście, Nowym Jorku. Ona i Michael nie mogą się doczekać, aż stanie się to oficjalne. Gaga lubi robić rzeczy przesadnie, ale nie oczekujcie, że ktoś poprowadzi ją do ołtarza. Ślub będzie ekstrawagancki, ale gustowny. Żadnych sztuczek. To będzie wspaniałe. Wie, że chce spędzić resztę życia z tym facetem.

- czytamy w magazynie na temat ślubu Lady Gagi.

Jeśli informacje In Touch Weekly się potwierdzą, czeka nas bez wątpienia jedna z najgłośniejszych ceremonii roku - oczywiście, jeśli pandemia koronawirusa pozwoli Lady Gadze i Michaelowi Polansky'emu na organizację ślubu. Przypomnijmy, że z powodu Covid-19 swoje wymarzone wesela przekładają kolejne gwiazdy...

>> Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przekładają ślub! "Myśleli o tym od tygodni"

NAJNOWSZE