Emily Ratajkowski

i

Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Emily Ratajkowski przedstawiła nowego chłopaka. Dodała jego... nagie zdjęcie

2023-02-15 13:29

Emily Ratajkowski spędziła Walentynki w towarzystwie swojego nowego chłopaka. Para ogłosiła związek w bardzo nietypowy sposób, zamieszczając na Instagramie rozebrane zdjęcia. Modelka ma na sobie jedynie biustonosz, podczas gdy jej wybranek pozuje całkowicie nago.

Życie uczuciowe Emily Ratajkowski mocno interesuje wszystkich jej fanów. Na przestrzeni lat modelka i aktorka była łączona między innymi z Bradem Pittem oraz Petem Davidsonem, jednak dopiero teraz, w Święto Zakochanych, ujawniła, kto tak naprawdę skradł jej serce, choć gwoli ścisłości, wymowne fotografie pojawiły się na profilu jej wybranka. Walentynki to doskonała okazja, by pochwalić się światu swoją miłością. Z takiego samego założenia wyszła ta para. Wszyscy fani Emily Ratajkowski zamarli, gdy rozpoznali ją na zdjęciach, jakie w mediach społecznościowych zamieścił znany na świecie komik Eric Andre. Gospodarz The Eric Andre Show poinformował obserwatorów o łączącym ich uczuciu w typowy dla siebie sposób. Na profilu 39-latka pojawiły się zdjęcia przedstawiające go nago, na których w odbiciu lustrzanym można było dostrzec również rozebraną Emily Ratajkowski. W ten sposób zakochani zadebiutowali w social mediach jako nowa "power couple" Hollywood.

Tak Roksana Węgiel spędziła Walentynki. Przepełniony miłością opis dedykowany Kevinowi wzruszył fanów

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Emily Ratajkowski - nowy chłopak

Wszystko wskazuje na to, że Emily Ratajkowski jest znowu zakochana, a pojawiające się od tygodni plotki znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Za pośrednictwem Instagrama Eric Andre zamieścił zdjęcia, które jasno dają do zrozumienia, że z Emily Ratajkowski łączy go coś więcej niż przyjaźń. Wymowny jest też zamieszczony do nich opis, jak i czas publikacji.

Szczęśliwych Walentynek - napisał komik, zamieszczając nagie zdjęcia.

Para pojawiła się też na meczu koszykówki nowojorskiej drużyny Knicks.

Sonda
Czy lubisz Emily Ratajkowski?