Roksana Węgiel

i

Autor: ESKA // screen z Instagrama Roxie Węgiel

Tak Roksana Węgiel spędziła Walentynki. Przepełniony miłością opis dedykowany Kevinowi wzruszył fanów

2023-02-15 12:48

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Od chwili ujawnienia, kto jest jej partnerem, gwiazda polskiej sceny muzycznej chętnie relacjonuje chwile spędzone z Kevinem Mglejem. W Walentynki na profilu artystki pojawił się obszerny wpis dedykowany jej chłopakowi. Chyba każdy chciałby przeczytać o sobie TAKIE słowa.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są w szczęśliwym związku. Choć fani podejrzewali od dawna, że to właśnie autor piosenek skradł serce nastoletniej wokalistki, Roxie długo nie chciała ujawniać jego personaliów. Wszystko stało się jasne dopiero 11 stycznia, w dniu jej osiemnastych urodzin. Wydając singiel Ciche szepty, który był pierwszym efektem współpracy z Kevinem, piosenkarka postanowiła przedstawić światu swojego ukochanego. W udzielonym nam wywiadzie zapewniła, że dzieląca ich różnica wieku nie stanowi dla niej problemu, bowiem jej rodzice poznali się, mając dokładnie po tyle samo lat.

Jak czytam komentarze, że ona jest za młoda, on jest za stary, scyzoryk mi się w kieszeni otwiera - przyznała wprost.

W dniu Walentynek piosenkarka zamieściła na Instagramie obszerny wpis poświęcony Kevinowi. Roksana po raz kolejny zapewniła, że jest on miłością jej życia.

Roksana Węgiel nie dogaduje się z rówieśnikami. To dlatego ma starszego chłopaka

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Walentynki Roksany Węgiel

Święto Zakochanych to doskonała okazja, by wyznać swoją miłość publicznie. Tak też postąpiła Roxie Węgiel. Artystka zamieściła serię zdjęć z ukochanym i opatrzyła je chwytającym za serce opisem.

Tak się poznaliśmy i niech tak zostanie...Kochani, życzę Wam dużo miłości do innych i do samych Siebie. Kocham Cię najmocniej, Kevin. Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieję, że każdy z Was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości - napisała.

Kevin odpisał na wyznanie miłosne swojej dziewczyny.

Niech tak zostanie.

Pod postem pojawiło się też wiele komentarzy od fanów, którzy życzą szczęścia zakochanej parze. Słodziaki?

Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?