Elsa Pataky wkurzyła Miley Cyrus komentarzem o Liamie! Wcześniej były przyjaciółkami

2019-12-02 13:38 kp
Miley Cyrus i Elsa Pataky
Autor: 0000001/Reporter

Elsa Pataky dość ostro i krótko podsumowała ostatnio rozstanie Liama Hemswortha i Miley Cyrus. Bliscy aktora nie mają wątpliwości, że winę za rozpad małżeństwa ponosi Miley, która ich zdaniem nie dojrzała do poważnego związku. Podczas gdy sam Liam nie wypowiedział się na ten temat, jego bratowa nie zostawiła na Miley suchej nitki. To ją jednak zabolało!

Przez prawie dziesięcioletni, burzliwy związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha rodzina aktora zdążyła poznać jego wybrankę od podszewki - i szczerze polubić. Miley była częstym gościem w jego rodzinnym domu, a jego bratowa Elsa Pataky została jej dobrą przyjaciółką. Gdy jednak Miley rzuciła Liama i zaczęła romansować najpierw z Kaitlynn Carter, a później Cody Simpsonem, Elsa nie miała dla niej litości.

W jednym z ostatnich wywiadów żona Chrisa Hemswortha została zapytana o rozstanie Liama i Miley. Wiadomo, że to właśnie ona i Chris pocieszali aktora w pierwszych dniach po zakończeniu jego związku z Miley. Elsa Pataky ostro stwierdziła wtedy, że Liam "zasługuje na kogoś lepszego".

>> Elsa Pataky: Liam Hemsworth "zasługuje na kogoś znacznie lepszego", niż Miley Cyrus!

Elsa Pataky uraziła Miley Cyrus?

Te słowa zapewne spłynęłyby po Miley Cyrus, gdyby nie wypowiedziała ich właśnie Elsa Pataky. Wokalistka była przez ostatnie lata jej dobrą przyjaciółką i regularnie spędzała z nią czas. W 2016 roku dziewczyny chwaliły się też wspólnym zdjęciem z sylwestra. Trzy lata temu panie zrobiły też sobie wspólne tatuaże na dowód ich wiecznej przyjaźni. I choć według pierwszych doniesień Miley zachowała zimną krew i nie przejęła się komentarzem Elsy, w rzeczywistości zrobiło jej się zwyczajnie przykro.

Elsa mówiąca o tym, że Miley nie była wystarczająco dobra dla Liama, mocno ją zraniła.

- zdradził znajomy Miley Cyrus.

Oczywiście wobec rozstania Miley z Liamem Hemsworthem w takiej atmosferze, trudno było liczyć na to, że piosenkarka zachowa przyjaźń jego bratowej. Te słowa jednak z pewnością przyspieszyły rozwiązanie pewnych spraw między nimi.

Z tej mąki chleba już nie będzie!

NAJNOWSZE