Liam Hemsworth pozuje z "najlepszą przyjaciółką". Złamie serce Miley Cyrus?

2019-12-02 12:32 kp
Liam Hemsworth
Autor: SplashNews.com/East News

Zanim Liam Hemsworth i Miley Cyrus przeżyli kryzys i rozstanie, aktor chętnie dzielił się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z ukochaną. Już po sierpniowym zerwaniu Liam na wiele tygodni zaszył się w Australii i zaniedbał swój profil na Instagramie. Teraz wrócił z uroczym zdjęciem z "najlepszą przyjaciółką". Miley będzie zazdrosna?

Podczas gdy w ostatnich miesiącach Miley Cyrus udowadniała światu, jak jest szczęśliwa bez Liama Hemswortha, on układał sobie życie na nowo w Australii. Aktor poleciał w rodzinne strony natychmiast po rozstaniu, gdzie otrzymał wsparcie od brata i jego żony, Elsy Pataky. Szybko w jego życiu pojawiła się też nowa kobieta - Maddison Brown - z którą, według doniesień, aktor cieszy się stabilną i przyjazną relacją z widokami na poważny związek.

U swojego boku Liam Hemsworth ma jeszcze jedno, bliskie stworzenie - psa Dorę, którego aktor w 2015 roku adoptował ze schroniska przy pomocy Miley Cyrus. Wokalistka od dawna bardzo angażowała się w pomoc zwierzętom i to właśnie dzięki niej suczka trafiła do Liama. Teraz jej były mąż przypomniał o Dorze na Instagramie.

Liam Hemsworth i Dora zostali we dwoje

Jako para Liam Hemsworth i Miley Cyrus słynęli z zamiłowania do zwierząt. W domu aktora i wokalistki mieszkało kilka psów i świnka, które zawsze mogły liczyć na najlepszą opiekę. Po rozstaniu pary Liam Hemsworth został z Dorą, którą zabrał w 2015 roku ze schroniska. Pamiętacie to zdjęcie sprzed czterech lat?

Dziś Dora to już najlepsza przyjaciółka Liama Hemswortha - jak sam napisał na swoim Instagramie. Aktor opublikował urocze zdjęcie ze zwierzęciem.

Luke uchwycił na zdjęciu mnie i moją najlepszą przyjaciółkę, Dorę. Dobry Boże, jak ja kocham tego psa

- napisał pod fotografią.

Ta fotka z pewnością przywoła też wspomnienia u Miley Cyrus. Myślicie, że poczuje ukłucie w sercu?

NAJNOWSZE