Elon Musk pokazał zdjęcie z rodziną. Tak spędza czas z Grimes i X-A-Xii

2021-03-08 23:02 es
Elon Musk
Autor: WIN MCNAMEE/Getty AFP/East News

Elon Mus to jedna z najardziej znanych postaci na świecie. Dzięki swojemu imperium stał się szalenie popularny. A jednak udaje mu się zachować prywatność. Niedawno razem z partnerką, Grimes zostali rodzicami. Elon Musk opublikował zdjęcie i widzimy, że jego syn - X-A-Xii - rośnie jak na drożdżach!

Elon Musk to obecnie jedna z najsławniejszych postaci na świecie. Jego imperium przyniosło mu nie tylko gigantyczny rozgłos, ale także mnóstwo pieniędzy. Ogromne zainteresowanie wzbudzają nie tylko jego projekty, ale i życie prywatne.

Niespełna rok temu Elon Musk i jego partnerka, Grimes zostali rodzicami. Ich syn niemal od razu stał się sławny. Nie tylko za sprawą sławnych rodziców, ale także imienia, które mu nadali. Brzmi ono X-A-Xii!

Syn Elona Muska skończył 10 miesięcy - zobaczcie, jak wygląda!

Elon Musk chwali się synem na zdjęciu

Elon Musk wzbudza ogromne zainteresowanie. A jednak udaje mu się wytrzymać życie prywatne z dala od mediów. Czasami jednak pozwala sobie na publikację w mediach społecznościowych czegoś bardziej osobistego.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Tym razem Elon Musk opublikował zdjęcie, na którym jest razem z Grimes i synem, X-A-Xii. Rodzina spędza czas w Starbase, mieście położonym na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej w Teksasie, gdzie Musk ma nadzieję stworzyć nowe miasto.

Urocza rodzinka?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
NAJNOWSZE