Elliot Page

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Elliot Page pokazał nowe zdjęcie bez koszulki! Jest coraz bardziej męski?

2021-11-29 13:06

Elliot Page opublikował kolejne odważne zdjęcie po zmianie płci! Aktor zamieścił na Instagramie fotkę, do której pozuje przed lustrem bez koszulki. Na ciele Elliota Page'a widać blizny po operacji biustu. Uwagę zwraca też coraz bardziej męska figura aktora. Co napisał Elliot Page przy nowym zdjęciu?

Elliot Page zrobił coming out w marcu 2021 roku ujawniając się jako osoba transpłciowa. Aktor poprosił, aby od tej pory używać w stosunku do niego zaimków "on" lub "oni".

Od czasu coming outu Elliot Page kilka razy pokazywał na Instagramie efekty swojej transformacji, pokazując się bez koszulki. Ostatnie takie zdjęcie 34-letni aktor opublikował w maju. To fotka, którą znajdziecie poniżej.

Od tamtego czasu Elliot jednak mocno zmężniał!

Oh świetnie mój nowy telefon działa

Elliot wyglądasz cudownie i na szczęśliwego

JAKI PRZYSTOJNY ???

Elliot Page coraz bardziej męski! Aktor chwali się sześciopakiem!

Od maja 2021 roku, kiedy po raz ostatni Elliot Page pokazał się bez koszulki, sporo się zmieniło! W miniony weekend na Instagramie aktora pojawiła się nowa fotka. Elliot pozuje do niej przed lustrem, prezentując coraz bardziej męskie ciało.

- żartuje Elliot przy zdjęciu, udając, że to tylko jedno z wielu nic nie znaczących selfików. Oczywiście aktor świetnie wie, jak dużą sensację wciąż wywołują jego fotki.

o mój Boże jaki on przystojny ?

ELLIOT WYGLĄDASZ ŚWIETNIE ??

- piszą fani pod najnowszym zdjęciem Elliota.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.11.2021

Elliot Page - kariera i życie osobiste

Elliot Page urodził się 21 lutego 1987 roku jako Ellen Page. Aktor pochodzi z Kanady. W 2014 roku Ellen Page zdecydowała się na coming out ogłaszając, że jest lesbijką. Sześć lat później aktor - już jako Elliot Page - ogłosił, że jest osobą transpłciową.

Karierę aktorską Elliot Page rozpoczął już w wieku 10 lat, występując w 1997 roku w filmie “Pit Pony”. Od tamtego czasu aktor zagrał w przeszło 40 filmach i serialach. Ma na swoim koncie m.in. nominację do Oscara za rolę w “Juno” (rok 2007).

Jedna z najbardziej znanych ról Elliota to Vanya Hargreeves w serialu “The Umbrella Academy”. 

Elliot Page jest weganinem i ateistą. W 2018 roku aktor ożenił się z Emmą Portner. Niestety związek ten szybko się rozpadł - od 2020 roku para jest w separacji.