Ellie Goulding zaskoczyła Ukraińców. Gwiazda spotkała się z Zełeńskim

Ellie Goulding - Ukraina
Autor: screen z instagrama/@elliegoulding

Ellie Goulding, która przyjechała na Ukrainę, spotkała się z prezydentem Wołodymyrem Zełeńskim i jego żoną. Wzięła tez udział w wyjątkowym wydarzeniu. Gwiazda udowadniła jakie wartości są dla niej najważniejsze i czym kieruje się w życiu.

Ellie Goulding spotkała się z prezydentem Wołodymyrem Zełeńskim oraz pierwszą damą Ołeną Zełeńską. Wszystko za sprawą szczytu Pierwszych Dam i Dżentelmenów, na który została zaproszona. Gwiazda przyznała, że zrobiła wszystko, by móc tego dnia pojawić się na Ukrainie, ponieważ chciała w ten sposób docenić odwagę i niezłomność narodu. Ellie Goulding złożyła Ukrainie hołd. Na koniec postanowiła uczcić tą wyjątkową wizytę..

Ellie Goulding to prawdziwa bohaterka! Udzieliła pomocy poszkodowanemu kierowcy

Hotplota.pl: Dlaczego Ellie Goulding nie mieszka z mężem?; Drake poleciał do Rihanny?

Ellie Goulding - Ukraina

W pewnym momencie gwiazda wyszła na scenę i zaśpiewała utwór Chervona Kalyna. Ellie Goulding zaśpiewała w całości po ukraińsku! Zdradziła, że był to dla niej niewzykle emocjonalny występ i ciężko było jej ukryć wzruszenie. Ellie Goulding podkreśliła, że Ukraina jest niezwykłym narodem, dotkniętym okrucieństwem, ale także spichlerzem świata pod względem zaangażowania, odwagi i oporu.

Ellie Goulding pokazała wzruszający filmik. To jej pierwsze ciążowe wspomnienia

Sonda
Czy gwiazdy powinny wspierać Ukrainę podczas wojny?
NAJNOWSZE