Ellie Goulding to prawdziwa bohaterka! Udzieliła pomocy poszkodowanemu kierowcy

2019-12-18 13:30 AM
Ellie Goulding
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Ellie Goulding udowadnia, że nie należy do tych kapryśnych gwiazd i doskonale też wie jak w trudnych sytuacjach zachować się na drodze. Ostatnie wydarzenia były na to świetnym dowodem!

Ellie Goulding miała niedawno bardzo stresującą sytuację na drodze. Gwiazda jechała akurat ze swoim szoferem i w pewnym momencie dostrzegli jak ogromna ciężarówka spycha samochód osobowy. Akcja miała miejsce w Londynie. Wiele osób być może pomyśli, że piosenkarka poprosiła o interwencje szofera, ale nic z tych rzeczy! Ellie bez namysłu, poprosiła swojego kierowcę, by ten zatrzymał pojazd i sama ruszyła na pomoc!

Tuż po tym, jak samochód Ellie Goulding zatrzymał się. Kierowca ciężarówki zapewniał, że nie widział samochodu. Gdy tylko gwiazda się zatrzymała natychmiast ruszyła z pomocą do poszkodowanego kierowcy, by upewnić się, czy wszystko z nim w porządku. To ona jako pierwsza sprawdzała stan poszkodowanego. Była tak z siebie dumna, że o wszystkim opowiedziała na instagramowej relacji. 

„To ja sprawdzałam, czy z tym facetem wszystko jest w porządku – to była najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam na drodze. Wszyscy jechali obok, a mój kierowca Guy zatrzymał się. Jedź bezpiecznie i uważaj na wszystkich!” – mówiła Ellie.

ELLE GOULDING PRZERAŻONA ZACHOWANIEM INNYCH OSÓB


Ellie Goulding zwróciła również uwagę na to, że większość osób, którzy później zatrzymali się nie spieszyli z pomocą, tylko pierwsze co robili, to zdjęcia. 

„Na marginesie chcę powiedzieć, że nie mogę uwierzyć, że pierwszym odruchem innych kierowców, którzy wysiedli z samochodów, było natychmiastowe rozpoczęcie filmowania zdarzenia i wykrzykiwania zamiast sprawdzenia, czy z poszkodowanym wszystko jest w porządku”. – mówiła Ellie.

Brawo Ellie!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE