Ellie Goulding pokazała wzruszający filmik. To jej pierwsze ciążowe wspomnienia

2021-06-04 13:00 AM
Ellie Goulding
Autor: Cornel Cristian Petrus/REX/Rex Fashion/East News

Ellie Goulding jak tylko może stara się chronić swoją prywatność. Teraz gdy na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko, piosenkarka jeszcze bardziej dba o to, by media za bardzo nie interesowały się ich życiem. Mały Arthur Ever Winter Jopling przyszedł na świat na końcu kwietnia tego roku, a Ellie dopiero teraz zdecydowała się na opublikowanie swoich ciążowych wspomnień. To pierwszy taki post od czasu ciąży.

Na Instagramie Ellie Goulding na próżno szukać fotek jej synka. Artystka chroni swoją prywatność, więc niespecjalnie lubi chwalić się życiem swojej rodziny. Teraz jednak zrobiła wyjątek.

Na Insta Ellie opublikowała się filmik, na którym pojawiły się zmontowane w całość fragmenty, kiedy gwiazda była w ciąży aż do narodzin synka. Wzruszający filmik zrobił ogromne wrażenie na fanach. Tym bardziej że to pierwsze takie wspomnienia, na które Ellie publicznie się zdecydowała.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Inspiracją do stworzenia sukni ślubnej Ariany Grande była Audrey Hepburn! Satynowa kokarda gwiazdy nawiązuje do filmu Funny Face z 1957 roku.

mam w tym roku WIELKI nieoczekiwany projekt poboczny  🔥🔥🔥🔥Myślę, że to najwspanialsze co dotychczas się wydarzyło, a zarazem gratulacje dla Matki Natury za współpracę –

- pisała Ellie w opisie filmiku.

Obejrzyjcie filmik poniżej uważnie, taki post u Ellie Goulding to rzadkość!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE