Ellie Goulding wyszła za mąż. Było po królewsku! [GALERIA]

2019-09-01 9:39

Według plotek Ellie Goulding spotykała się w przeszłości z księciem Harrym. I choć za niego nie wyszła, doczekała się prawdziwie królewskiego ślubu! W sobotę wokalistka powiedziała TAK swojemu chłopakowi, Casparowi Joplingowi. Ceremonia odbyła się w gotyckiej katedrze w Yorku, a wśród gości nie zabrakło celebrytów i członków rodziny królewskiej.

32-letnia Ellie Goulding wzięła w sobotę ślub z dealerem sztuki, Casparem Joplingiem. Ślub pary odbył się w pięknej katedrze w Yorku, której historia sięga VII wieku, a wesele miało miejsce w jednym z najbardziej ekskluzywnych zamków w Anglii - Howard Castle.

Ślub Ellie Goulding i Caspar Jopling przypominał ceremonię księcia Harry'ego i Meghan Markle z maja ubiegłego roku! Para młoda podjechała pod katedrę, gdzie czekały już na nich tłumy gapiów i goście - w tym księżniczki Eugenia i Beatrice, Katy Perry i Orlando Bloom, Sienna Miller i James Blunt z żoną.

Ślub Ellie Goulding - szczegóły

Ellie Goulding postawiła na prostą, zabudowaną suknię z jedwabiu projektu Natashy Ramsay-Levi z domu mody Chloé. Szczególnie pięknie na kreacji prezentowały się ręcznie wyszywane róże. Podobno szycie sukni zajęło 640 godzin...

Jedynym nieangielskim elementem tego dnia był niemiecki Volkswagen Kombi van, którym para młoda odjechała na wesele. Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE