Ellie Goulding

i

Autor: Cornel Cristian Petrus/REX/Rex Fashion/East News

Ellie Goulding jest w ciąży! Wokalistka spodziewa się pierwszego dziecka!

2021-02-24 9:55

Kolejną showbiznesową mamą zostanie w tym roku Ellie Goulding. Wokalistka, która wyszła za mąż w sierpniu 2019 roku, podzieliła się z fanami radosną wiadomością o swojej ciąży. Ellie Goulding pokazała też zdjęcia z brzuszkiem i okazuje się, że jest on już naprawdę spory! Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Ellie Goulding w prawdziwie gwiazdorski sposób ogłosiła, że jest w ciąży! Gwiazda bez wcześniejszych zapowiedzi wystąpiła w romantycznej sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue, w której najważniejszym elementem był oczywiście jej ciążowy brzuszek.

Wokalistka od sierpnia 2019 roku jest żoną Caspara Joplinga i - jak sama przyznała - nie planowała ciąży. Teraz jednak z radością oczekuje na powitanie na świecie swojego pierwszego dziecka. A to nastanie szybciej, niż mogliśmy się spodziewać, bo Ellie Goulding jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Gwieździe udało się więc przez wiele miesięcy ukryć jej stan.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Ellie Goulding jest w ciąży

- powiedziała w Vogue wokalistka.

To nie był plan. Myśl o zajściu w ciążę nie wydawała się rzeczywistością. Ciąża sprawiła, że ​​poczułam się człowiekiem. Chciałabym użyć lepszego słowa niż kobieco - mam krągłości, których nigdy wcześniej nie miałam. Podoba mi się to. Mojemu mężowi się to podoba.

Ellie Goulding jest w 30 tygodniu ciąży. Gwiazda, która wcześniej bardzo dbała o linię, mocno zmieniła swoje żywieniowe nawyki w trakcie ciąży.

Właściwie przestałam być zadowolona z tego, jak zdrowe były moje sałatki, śniadania i jedzenie orzechów i nasion. Potem jedyne, czego chciałam, to McDonalds. Byłam trochę przerażona, nagle zapragnęłam wszystkich złych rzeczy! Cokolwiek zrobiło to dziecko, gdy przejęło moje ciało, pomyślałam: „Do diabła, nie - nie chcę brokułów, szpinaku, kapusty! Chciałam tylko cukru i węglowodanów.

- przyznała ze śmiechem. Zapewne wiele pań w ciąży doskonale zna ten stan :)

Dziecko Ellie Goulding przyjdzie na świat wiosną. Gratulujemy!