Edyta Górniak, Allan Krupa

i

Autor: AKPA Edyta Górniak zdradziła powód rozstania Allana Krupy z Angeliką Dziedzic

Gwiazdy

Edyta Górniak zdradza powód rozstania Allana z dziewczyną. Para za bardzo się pospieszyła

2023-09-12 9:31

Allan Krupa przeżył niedawno rozstanie ze swoją dziewczyną, Angeliką Dziedzic. Edyta Górniak w rozmowie z mediami nie ukrywała, co było przyczyną rozpadu ich związku.

Allan Krupa i Angelika Dziedzic od dłuższego czasu tworzyli zgraną parę. Angelika towarzyszyła mu przy każdej możliwej okazji. Zakochani zamieszkali ze sobą, a Allan planował nawet huczne wesele na dachu Burdż Chalifa (wieżowiec w Dubaju - przyp. red.) Para jednak wstrzymała się z poważnymi deklaracjami i chyba wyszło im to na dobre, ponieważ okazało się, że jednak nie pasowali do siebie, tak jak na początku im się zdawało.

Allan Krupa Enso o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nie ma szans na duet?

Allan Krupa o powodach rozstania z Angeliką

Relacja Allana Krupy i Angeliki Dziedzic zmierzała w dobrym kierunku, ale pewne kwestie stały się dla zakochanych nie do przeskoczenia. Allan chętnie opowiedział dziennikarzom, jaki był powód ich rozstania. Powód był prozaiczny, a dokładnie - niedopasowanie charakterologiczne.

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać. (…) To były kwestie osobowości i charakteru - powiedział Allan w rozmowie z "Plejadą".

Allan oznajmił również, że nie zamyka się na relację z Angeliką, z czego jasno wynika, że jednak chciałby, aby między nimi jeszcze zaiskrzyło. Czas na pewno pokaże, czy będzie im pisane wspólne życie.

Sonda
Czy drogi Allana Krupy i Angeliki Dziedzić jeszcze się zejdą?

Edyta Górniak wie, dlaczego Allanowi i Angelice nie udało się stworzyć głębszej relacji

Edyta Górniak mocno wspierała zarówno Allana, jak i Angelikę, za co syn jest jej niezmiernie wdzięczny: Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami - powiedział w wywiadzie.

Oprócz tego, dokładnie przeanalizował ich związek i jest pewna, co było powodem ich rozstania. Jest przekonana, że młodzi zbyt szybko ze sobą zamieszkali. Sądzi, że gdyby ograniczyli się do randkowania, nadal byliby razem.

Oni trochę za wcześnie zamieszkali razem moim zdaniem. Gdyby mieszkali w innym miejscu i spotykali się na randki, to może by było inaczej, a tak mieli wspólną odpowiedzialność i tak dalej - twierdzi Edyta.

Allan w tym roku skończył 19 lat, przed nim jeszcze całe życie, wiele randek i owocnych znajomości. Na tym etapie z pewnością warto poznawać siebie poprzez relacje z różnymi osobami. Allanowi i Angelice życzymy szczęścia w miłości.