Edyta Górniak i Allan Krupa

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Edyta Górniak zatrudniła swojego syna. Wygryzł jednego z jej pracowników

2023-06-11 12:19

Allan Krupa i Edyta Górniak to duet doskonały. Ciężko szukać w naszym show biznesie drugiej takiej matki z synem, którzy mieliby tak znakomitą relację. Wspólne projekty, występy i wakacje, to jednak nie wszystko. Teraz 19-latek będzie miało możliwość, by nie tylko spędzać ze swoją mamą więcej czasu, ale także by sobie dorobić.

Edyta Górniak zwolniła pracownika, by zaoferować zatrudnienie swojemu synowi. Allan Krupa miał wygryźć jednego ze współpracowników swojej mamy po to, by dostać u jej boku posadę. Jak wielokrotnie powtarzała diwa, ją i jej pociechę łączy wyjątkowa więź, a czas spędzony wspólnie jest dla nich najlepszą nagrodą. Nic więc dziwnego, że Edyta Górniak zdecydowała, że jej syn będzie pracował u jej boku. Wielu może jednak zdziwić fakt, że aby to się wydarzyło gwiazda musiała zwolnić jednego z mężczyzn, którego do tej pory zatrudniała. Co ciekawe, okazuje się, że wcale nie chodzi o stanowisko, które wymaga niezwykłych predyspozycji, którymi musiałby wykazać się Allan.

Doda mocno o reakcji TVP na zachowanie Dobrowolskiego. Odsunięcie go od recitalu to dla niej za mało!

Ada Szulc Opole

Allan Krupa - szofer Edyty Górniak

Syn Edyty Górniak rzekomo miał zostać jej nowym szoferem. Jak podaje Plotek, wcześniej na tym stanowisku zatrudniony był mężczyzna spoza jej rodziny. Artystka zdecydowała się jednak na rezygnację z jego dalszych usług, by jego stanowisko mógł zająć Allan Krupa. Jej decyzja świadczy o ogromnym zaufaniu do swojego syna. Szczególnie, że 19-letni Allan dopiero niedawno dostał prawo jazdy. Najwyraźniej Edyta stwierdziła, że taka zmiana pozwoli jej nie tylko na spędzanie większej ilości z synem, ale również na możliwość długich rozmów podczas drogi.

Syn Krzysztofa Krawczyka miał spore problemy w Opolu. Musiał zejść ze ścianki!