Małgorzata Rozenek-Majdan i Edyta Górniak

i

Autor: WBF Małgorzata Rozenek-Majdan i Edyta Górniak

Edyta Górniak zarzuca Małgosi Rozenek-Majdan BRAK SZACUNKU do ludzi!

2021-12-03 6:14

Edyta Górniak postanowiła skomentować post, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca do szczepień przeciwko koronawirusowi. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Gdy tylko pojawiły się szczepionki przeciwko koronawirusowi część gwiazd zaczęła zachęcać w mediach społecznościowych do szczepień. Wśród nich była Małgorzata Rozenek-Majdan, która ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła post przypominający o trzeciej dawce. 

to już moja 3 dawka ✌️ i z każdą kolejną jakby energii przybywa ? kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara” DBAJCIE O SIEBIE ❤️

P.s szanuje wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy ?‍♀️ i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne? to za ten post mi nikt nie zapłacił ? bo zdrowie jest bezcenne? nie zapraszam do dyskusji ?‍♀️ ale wszystkich serdecznie pozdrawiam. Damy radę ??

napisała Małgosia na Instagramie. 

Pod postem pojawił się długi komentarz… Edyty Górniak, która - jak wiadomo - zwolenniczką szczepień raczej nie jest. 

napisała piosenkarka. 

Z którą z Pań się z zgadzacie? 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Małgosiu, skory Ty publicznie to i ja publicznie?Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po „złej stronie mocy”, w ogólnym pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie Twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod Twoimi słowami.

Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości - nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym. Szacunek Małgosiu, to akceptacja, Miłość, a także głębokie zrozumienie, że każda Dusza ma swoją ścieżkę życia i ma do niej pełne Prawo. I to nie podlega ocenie. Nawet Twojej?

(❗️)Twój wybór nie jest w żadnym stopniu ważniejszy od mojego. Jest sobie równy. I tak po prostu jest, czy to rozumiesz, czy nie❤️

Wewnętrzna niezgoda na to, czyli Pycha - nie przynosi szczęścia : / ??

Pozwolę sobie także zasugerować pewną korektę - Moc - w istocie nie występuje po złej stronie :)) Po stronie „zła” / ciemności - występuje wyłącznie niemoc. To dlatego wyraża siebie tak głośno. Tak głośno krzyczy, jak mocno się o siebie boi.

Moc istnieje tylko w Światłości. I takiej mocy życzmy sobie wzajemnie

??

PS. Sól fizjologiczna nie podnosi odporności skutecznie. Bierz vit D, vit C i magnez :)