Cardi B wyprzedała nowy produkt w minutę! To... bita śmietana z wódką

2021-12-02 18:50

Już nie raz przekonywaliśmy się, że gwiazdy umieją sprzedać dosłownie wszystko. Tym razem jednak Cardi B nas zaskoczyła... Gwiazda oferowała fanom bitą śmietanę z wódką! Choć połączenie wydaje się nieoczywiste, entuzjastów nie brakowało. Cardi B wyprzedała produkt w minutę!

Kariera Cardi B robi wielkie wrażenie. Chociaż gwiazda wydała na razie tylko jeden album, mówi o niej cały świat. Single takie jak WAP czy Up zapewniły jej międzynarodową rozpoznawalność. Raperka wie, że popularność to nie wszystko, więc stara się zamienić ją na dolary.

Już nie raz przekonywaliśmy się, że gwiazdy gotowe są reklamować najróżniejsze produkty. Cardi B jednak nas zaskoczyła. Promowana przez nią bita śmietana z wódką wyprzedała się w minutę!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Cardi B wyprzedała bitą śmietanę z wódką

Chociaż połączenie wydaje się nieoczywiste, znalazło wielu chętnych. Cardi B reklamowała bitą śmietanę z wódką i najwyraźniej zrobiła to bardzo skutecznie. Zapas produktu wyprzedał się w minutę!

Na początku roku, gdy raperka ogłaszała współpracę, tak zachwalała nadchodzący produkt:

Whipshoty pasują do mojego stylu – przesadne, seksowne, wyjątkowe. Całkowicie unowocześniamy bitą śmietanę i dodajemy jej dodatkowego popu. Whipshots to Cardi w puszce.

Fani raperki nie zawiedli i błyskawicznie wykupili produkt! Na Twitterze zawrzało!

- Spędzę całe święta z tą puszką w ustach

- Koniec ze zwykłą bitą śmietaną!!!

- Jak to już wyprzedane???

- kupię to wszystkim przyjaciółkom i będziemy dodawać do kawy co rano

Czytamy.

Bita śmietana z wódką to wcale nie najdziwniejszy produkt sprzedawany przez gwiazdy. Zobaczcie, co sygnują swoim nazwiskiem znane osoby: