Edyta Górniak wkurzona na fana! “Opuść mój stół. Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy”

2021-05-09 20:00 RD
Edyta Górniak
Autor: WBF

Edyta Górniak ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Lubi z nimi rozmawiać, odpisuje również na ich komentarze w mediach społecznościowych. Zazwyczaj jest bardzo miło. Ostatnio jednak piosenkarce puściły nerwy… W mocny, ale kulturalny sposób odpowiedziała na krytyczny komentarz. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ma sporą grupę fanów, z którymi ma świetny kontakt, między innymi w mediach społecznościowych. Artystka często organizuje transmisje live na Instagramie, gdzie chętnie odpowiada na pytania fanów, a także przekazuje im najważniejsze - jej zdaniem - informacje ze swojego życia. 

Ostatnio jednak na profilu gwiazdy doszło do średnio przyjemnej sytuacji. Edyta Górniak najprawdopodobniej poczuła się urażona jednym z komentarzy. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Poszło o słowa fana, który zwrócił uwagę na fakt, że Edyta od kilku lat nie wydała nowej płyty. 

Piękne wspomnienia szkoda tylko ze od 2012 nie ma żadnej nowej płyty po prostu muzycznie coś się posypało stare utwory są ponadczasowe ale nie ma dla fana frajdy, gdy artysta tyle lat nie wydal płyty osobiście czuję smutek i rozczarowanie i nie wiedze dlaczego tak się stało a taka kariera była i zagraniczna i coś w pewnym momencie padło

napisał jeden z fanów. Zgodziło się z nim nawet kilka innych osób, ale po chwili do akcji wkroczyła Edyta, która w mocny, ale bardzo kulturalny sposób odpowiedziała na tę zaczepkę. 

Moje wybory artystyczne i życiowe nie mają na celu zadowolić Twojego ego. Ty sam musisz nauczyć się to robić. Cóż za egoistyczne i roszczeniowe podejście niedojrzałej Duszy.  Zawsze możesz się postarać osiągnąć więcej i zbudować więcej, wtedy będziemy wszyscy się od Cb uczyć. Póki to się nie stanie zrób coś pożytecznego i np. opuść mój stół. Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy

napisała gwiazda. 

NAJNOWSZE