Edyta Górniak podarowała córce Joanny Krupy DIAMENT! "To są bardzo bliskie nam osoby"

2020-07-30 19:04 nk
Edyta Górniak w różowym kombinezonie promuje swoją najnowszą piosenkę - Dzień Dobry Wakacje
Autor: WBF

Edyta Górniak opowiedziała w wywiadzie o swoich relacjach z Joanną Krupą i jej córeczką. Diwa pochwaliła się, że mała Asha-Leigh "dostała od cioci Edi swój pierwszy diament". Warte odnotowania w rozmowie z tabloidem?

Edyta Górniak jest znana z osobliwych zwierzeń w wywiadach dla tabloidów - zwłaszcza tych dotyczących relacji z synem, Allanem, a także przyjaźni z Joanną Krupą. Jakiś czas temu wyznała na przykład, że poprosiła Dżoanę o jej zamrożone jajeczka, bo  marzy jej się zajście w ciążę. Modelka miała jej jednak odmówić, tłumacząc, że trzyma jajeczka dla siostry.

Obecnie Edi promuje obecnie nową płytę, którą zaczęła nagrywać w USA, a skończyła z powodu pandemii w Polsce. Wywiadów z różnego rodzaju opowieściami z życia prywatnego możemy więc spodziewać się jeszcze więcej...

"Ciocia Edi" dała Ashy Leigh pierwszy diament!

W niedawnej rozmowie z Faktem Edyta Górniak opowiedziała o swojej bliskiej relacji z Joanną Krupą oraz jej prawie 9-miesięczną córeczką, Ashą-Leigh. Fotomodelka przyleciała niedawno wraz z niemowlakiem do Polski, by pracować na planie nowej edycji Top Model. Piosenkarka wyjawiła, że na razie jednak nie może się z nią spotkać z powodu napiętego grafika w związku z promocją płyty.

Jak tylko uspokoi się ten cudowny, ekscytujący chaos, to wtedy chętnie się z nią zobaczę.

- powiedziała Edyta Górniak w wywiadzie, przypominając, że miała już okazję poznać córkę przyjaciółki. Przy okazji pochwaliła się drogim prezentem, jaki podarowała maleńkiej Ashy.

Ja przecież już znam Ashę. Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament... Może Asia powie. Malutka jest już pewnie większa i cięższa, i cudownie będzie ją zobaczyć. Wiem, że Douglas ma przylecieć niebawem do Polski, mama Asi też. To są bardzo bliskie nam osoby, więc myślę, że z Allanem ich odwiedzimy na pewno.

- zapewniła.

Edyta Górniak załamana. Nie spędzi z synem jego urodzin

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE