Edyta Górniak cała na różowo promuje swoją najnowszą piosenkę! [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-07-26 20:01

Edyta Górniak po krótkiej, artystycznej przerwie wraca. I to z przytupem. Gwiazda zaprezentowała swoją nową piosenkę, o której opowiedziała w programie Dzień Dobry Wakacje na antenie telewizji TVN. Piosenkarka wyglądała olśniewająco! Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak musiała zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy. Jak sama powiedziała bardzo dobrze jej to zrobiło. Dzięki temu mogła odpocząć i poukładać sobie w głowie ważne dla niej sprawy. Jednak kwarantanna nie oznaczała tylko słodkiego lenistwa. Edyta przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. To piosenka „Lime”, która ma być zapowiedzią nowej płyty. Piosenka Edyty Górniak jest naprawdę świetna i ma ogromne szanse na zostanie wakacyjnym hitem. Co prawda zupełnie odstaje ona gatunkowo od tego, co słyszeliśmy w wykonaniu tej artystki do tej pory, ale słychać, że Edi bardzo dobrze czuje się w tym stylu. Posłuchajcie sami:

Właśnie o tej piosence, a także o swoim życiu w czasach pandemii gwiazda opowiedziała na kanapach programu Dzień Dobry Wakacje. Z Edytą rozmawiali Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Na tę okazję piosenkarka ubrała piękny, rzucający się w oczy kombinezon w różowym kolorze. Jedno jest pewne – w nim Edyta na pewno nie zniknie w tłumie. Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić fotoreporterom:

Wiek polskich piosenkarzy

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Michał Szpak?
Hotplota.pl: Dlaczego Ellie Goulding nie mieszka z mężem?; Drake poleciał do Rihanny?