Edyta Górniak odpowiada na apel Dody. Wbiła szpilę! "Kreowania siebie na bohatera..."

2019-01-17 16:41
Edyta Górniak w dziwnej stylizacji - hotplota.pl
Autor: EastNews Edyta Górniak w dziwnej stylizacji

Doda wystosowała apel, w którym zachęca gwiazdy do wspólnego koncertu. Wyciągnęła rękę m.in. do Edyty Górniak. Ta odpowiedziała na zaproszenie, ale raczej na pojednanie nie ma co liczyć!

Wciąż nie otrząsnęliśmy się po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Paweł Adamowicz został dźgnięty nożem podczas WOŚP w wyniku czego zmarł dzień później.

Wiele gwiazd postanowiło pożegnać Pawła Adamowicza w social mediach. Doda poszła o krok dalej. Artystka wystosowała apel do innych gwiazd. Doda wymyśliła koncert Artyści przeciw nienawiści. Nawoływała koleżanki i kolegów, by wspólnie stanęli na jednej scenie przeciwko hejtowi.

>> Jurek Owsiak nominowany do Nobla. Jakie ma szanse? Kiedy ogłoszenie laureata?

Doda postanowiła także schować do kieszeni prywatne konflikty. Do Artyści przeciw nienawiści zaprosiła m.in. Edytę Górniak. Powszechnie wiadomo, że Doda od lat jest z nią skonfliktowana. Po kilku dniach Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody...

Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody

Marzenia o postawieniu idei ponad prywatnymi niesnaskami właśnie prysły... Doda wyciągnęła rękę do gwiazdy i zaproponowała wspólny koncert. Odpowiedź Edyty Górniak nie pozostawia wątpliwości, że do koncertu z udziałem obu pań nie dojdzie...

W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty -
Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej.

Pisała Edyta Górniak.

>> Artyści przeciw nienawiści: Kto wystąpi? Doda organizuje wielki koncert!

Gwiazda dodała, że teraz każdy powinien w ciszy i zadumie modlić się za rodzinę zmarłego prezydenta.

Czekamy na odpowiedź Dody...

NAJNOWSZE