Edyta Górniak jest przeciwniczką zamykania wody w butelkach. To święta substancja

2022-08-10 17:59 Joanna Dembek
Edyta Górniak
Autor: AKPA Edyta Górniak ma teorię na temat wody butelkowanej

Edyta Górniak posiada wiele teorii na temat wszechświata i ludzkiego życia, a niedawno wypowiedziała się na temat butelkowanej wody, która według niej nie jest prawdziwa. Zdradziła również w jaki sposób można ją ożywić przy pomocy odpowiedniej modlitwy.

Media od dłuższego czasu rozpisują się na temat Edyty Górniak w kontekście głoszonych przez nią teorii spiskowych, którymi żywo zainteresowana jest opinia publiczna. To, co ma do powiedzenia legenda polskiej muzyki jest bardzo interesujące, choć kontrowersyjne Po wybuchu pandemii koronawirusa, piosenkarka wyrażała się sceptycznie na temat jego istnienia. Górniak jest przeciwniczką noszenia maseczek i zachowywaniu dystansu społecznego, a podczas jednego ze swoich koncertów, przebywając na backstage'u, zerwała z drzwi garderoby naklejoną karteczkę, na której znajdowała się prośba o zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa.

Edyta niedawno pojawiła się na zlocie "Harmonia Kosmosu", gdzie powiedziała o żyjących wśród nas biorobotach i reptalianach, stwierdzając, że nie każdy człowiek ma duszę, a zmylić nas może ich biologiczny kombinezon. Wydawałoby się, że nie można powiedzieć już nic bardziej zaskakującego. A jednak. Edyta Górniak nie wierzy, że woda w butelce to prawdziwa woda.

Edyta Górniak wie jak ożywić wodę z butelki. Wystarczy specjalna modlitwa

Edyta Górniak twierdzi, że prawdziwa woda występuje jedynie na wolności, a zamykanie jej w butelkach sprawia, że staje się ona jedynie substancją przypominającą wodę.

(Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody. Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury - uświadamia Edyta.

Edyta Górniak mocno wszystkich nastraszyła, jednak nie trzeba się bać. Piosenkarka wie jak ożywić "martwą", butelkowaną wodę. Wystarczy krótki rytuał przywracający jej właściwości.

Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę - uspokoiła fanów.

Woda to niewątpliwie źródło, życia, a dla Edyty również sekret młodości: Najlepszym kosmetykiem jest woda, sen i seks - zapewniała w wywiadzie dla miesięcznika "Uroda".

Sonda
Jak odnosisz się do teorii Edyty Górniak?
Eska Summer City Olsztyn! Lecimy na Warmię i Mazury
NAJNOWSZE