Ed Sheeran był słabym uczniem? Mimo to wspiera dawną szkołę. To tam poznał Cherry Seaborn

2020-10-26 11:16 mm PAP
Ed Sheeran
Autor: PAP/EPA/PHILIPP GUELLAND

Ed Sheeran kolejny raz postanowił podzielić się swoim wielkim majątkiem ze swoją dawną szkołą. To właśnie tam w młodości artysta poznał swoją obecną żonę, 28-letnią Cherry Seaborn. Dyrektor dawnej szkoły Eda w oficjalnym oświadczeniu podziękował muzykowi za hojność. Był też łaskaw nie wspomnieć o tym, że Ed, gdy jeszcze był uczniem tej szkoły, słynął z bardzo złych ocen...

Ed Sheeran kolejny raz wsparł swoją dawną szkołę. Muzyk przekazał placówce sporą sumę pieniędzy, za którą wyposażono m.in. ciemnię fotograficzną i sale dla klas o profilach informatycznych i artystycznych. Ed Sheeran poprowadził też lekcję online. 

Teraz dyrektor dawnej szkoły Eda podziękował muzykowi za hojność.

Ed Sheeran był kiepskim uczniem? Mimo to wciąż wspiera szkołę

Ed Sheeran regularnie wspiera finansowo szkołę średnią w Suffolk, do której sam uczęszczał. W przeciągu 2 lat fundacja Eda Sheerana wyposażyła szkołę w m.in. aparaty fotograficzne, MacBooki, ciemnię fotograficzną dla klas o profilu artystycznym i informatycznym. Na pomoc artysta przekazał już 170 000 funtów! Dzięki temu szkoła może się rozwijać.

Ed Sheeran żywi do swojej dawnej szkoły ogromny sentyment. Nic dziwnego, bo to właśnie tam poznał swoją obecną żonę, 28-letnią Cherry Seaborn. Oboje uczyli się w Thomas Mills High School w Framlingham. Po ukończeniu tej szkoły Seaborn wyjechała do Ameryki, aby studiować biologię molekularną, a gdy wróciła do Anglii, zaczęła się spotykać z Sheeranem.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Dyrektor muzyczny placówki, Richard Hanley, dotację przeznaczył m.in. na nowe komputery i instrumenty muzyczne. W oficjalnym oświadczeniu podziękował artyście za szczodrość. Był też łaskaw nie wspomnieć o tym, że Ed Sheeran, gdy jeszcze był uczniem tej szkoły, słynął z bardzo złych ocen.

Od czasu opuszczenia szkolnych murów Ed Sheeran zdołał zgromadzić imponujący jak na 29-letniego artystę majątek. Jak donosi gazeta "The Mirror", piosenkarz ma na swoim koncie fortunę sięgająca 20 milionów funtów. Jest też, czego dowodzą jego czyny, nadzwyczaj szczodrym artystą.

Okazuje się bowiem, że datek, jaki przeznaczył na swoją szkołę, nie jest jego pierwszą darowizną. Aby wesprzeć region, z którego pochodzi, założył również fundację Framlingham Foundation Trust. Wydaje też dziesiątki tysięcy funtów na działania ekologiczne, mające ułatwić walkę o ochronę środowiska naturalnego w rodzinnym Suffolk.

I jakby tego było mało, pracuje nad stworzeniem lasu. Spekuluje się, że dzięki jego działaniom, okolica zyskała dziesiątki tysięcy nowych drzew. Ale nie brakuje też informacji o tym, że gwiazdor miewa scysje z sąsiadami, którzy nie akcpetują jego wszystkich pomysłów. Zmusili artystę między innymi do tgeo, aby zlikwidował zewnętrzną saunę, którą wybudował na terenie swojej posiadłości.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn
Autor: Palace Lee, PacificCoastNews/EAST NEWS

Jak donoszą media, okres pandemii artysta spędza wraz z żoną i dwumiesięczną córką w swojej posiadłości „Sheeranville”. Jak sam zapewnia Ed Sheeran, jest z tego powodu bardzo szczęśliwy.

NAJNOWSZE