Co Ed Sheeran robił podczas lockdownu? Kupował domy. Wszystko bez kredytu!

2020-09-23 13:00 AM
Ed Sheeran
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News

Ed Sheeran to prawdziwy artysta, który wie jak wykorzystać swoją sławę. I wcale nie chodzi o to, by było o nim jak najgłośniej. Piosenkarz zamiast tracić pieniądze na licznych imprezach woli je ulokować. A jak wiadomo, najlepsze lokaty to te w nieruchomości. Ed doskonale to wie, więc w czasie lockdownu nieco poszerzył swoją kolekcję domów.

Trwający lockdown dla większości osób był niezwykle uciążliwy. Nie tylko ze względu na ograniczenia związane z przemieszczaniem się, ale także na fakt, że wiele osób utraciło pracę. Ed Sheeran również w tym czasie stracił sporo pieniędzy, jednak także zyskał. Piosenkarz postanowił nie marnować czasu i rozglądał się za nowymi nieruchomościami. Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy uwielbiają luksusowe posiadłości. Z pewnością jest to też dla nich dobra lokata pieniędzy. Wraz ze zniesieniem obostrzeń, Ed stał się bogatszy o kilka domów.

Ed Sheeran to artysta z którego śmiało można brać przykład. 29-latek stroni od skandali i bardzo chroni swoją prywatność. A oprócz talentu ma także smykałkę do interesów. Chętnie lokuje pieniądze w nieruchomości, przez co może pochwalić się kolekcją aż 27 domów. Teraz, jak podają zagraniczne serwisy do kolekcji dołączyło kilka nowych nieruchomości.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

ED SHEERAN JEST WŁAŚCICIELEM NOWYCH DOMÓW. WSZYSTKIE KUPIŁ BEZ KREDYTU!

Jak podaje gazeta The Sun podczas lockdownu piosenkarz kupił kilka nowych nieruchomości o wartości 4,5 mln funtów! Co ciekawe, transakcja została wykonana gotówkowo, a oznacza to, że Sheeran nie potrzebował wzięcia żadnego kredytu, by zapłacić za nowe nabytki! Jak podają źródła, Ed miał doskonale wykorzystać sytuację finansową na rynku i postanowił poszerzyć swoją kolekcję o kilka nowych domów.

Ma mnóstwo nieruchomości. Nie było potrzeby pożyczania gotówki, ponieważ już ją miał. Niektórzy ludzie mają zajęte pieniądze, więc muszą zaciągać kredyt hipoteczny, ale Ed ma stosy gotówki w banku.

 – podał już wcześniej zagraniczny serwis.

Nic dziwnego, że Ed Sheeran wykorzystuje dobry czas i stale powiększa swoją kolekcję nieruchomości. W maju wokalista został oficjalnie uznany za najbogatszego brytyjskiego muzyka poniżej 30 roku życia. Jego majątek szacuje się na 200 milionów funtów! 

NAJNOWSZE