Earthdance 2005 - już w sobotę

2006-11-21 11:18

Promowanie pokoju na świecie, pomoc dla Domu Dziecka w Kijaszkowie i... dobra zabawa – już w sobotę w Pile piąta edycja Earthdance – Globalnego Festiwalu Dla Pokoju.

Promowanie pokoju na świecie, pomoc dla Domu Dziecka w Kijaszkowie i... dobra zabawa – już jutro w Pile piąta edycja Earthdance – Globalnego Festiwalu Dla Pokoju.
“To impreza, która w zabawie i tańcu jednoczy ludzi na całym świecie. Przygotowaliśmy specjalne dekoracje, będą też bębniarze, a wszytko to w doskonałej atmosferze” - mówi organizator imprezy, Arkadiusz Klimek.
Earthdance to największa impreza taneczna na świecie, organizowana jednocześnie w 50 krajach. Piła jest jedynym polskim miastem, uczestniczącym w tym projekcie.
Pilską imprezę poprowadzi kilkunastu DJ-ów, będą instalacje ultrafioletowe, zagrana zostanie też “Modlitwa o pokój”, której tekst mówi o tym, że jesteśmy jedną rodziną i to my odpowiadamy za to, co dzieje się na Ziemi.
Earthdance w sobotę w ośrodku działkowym koło Parku Staszica przy ulicy Matejki w Pile. Początek o godzinie 18:00, wstęp – 7 złotych. Patronem medialnym jest Radio Eska.

NAJNOWSZE