Natalia Balicka - Miss Supernational 2021 - sukienka z orłem

i

Autor: Miss Supernational / youtube.com

Polska sukienka na Miss Supranational. To orzeł czy kura? Komentarze są bezlitosne

2021-08-23 6:44

Natalia Balicka na wyborach Miss Supranational 2021 wystąpiła w sukience zaprojektowanej przez Elę Piorun, która na co dzień ubiera m.in. Agatę Dudę. Choć Pierwsza Dama nie raz zbierała pochwały za swoje kreacje, tym razem dzieło projektantki nie zachwyciło internautów. Reprezentantka Polski pokazała się w stroju narodowym nawiązującym do naszego godła. Miało być patriotycznie, a wyszło... trochę śmiesznie.

W sobotę 21 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się 12. edycja konkursu Miss Supranational. Polskę reprezentowała w tym roku 22-letnia Natalia Balicka z Poznania. Niestety nasza przedstawicielka nie dostała się do finału, ale od zakończenia transmisji Miss Supranational i tak nie schodzi z czołówek serwisów. Wszystko przez patriotyczną sukienkę, w jakiej wystąpiła Natalia Balicka.

To orzeł czy kura?

Kreacja, w jakiej pojawiła się polska kandydatka na Miss Supranational 2021 wywołała spore emocje. Sukienka Natalii Balickiej miała nawiązywać do symboli narodowych. Autorka projektu sukienki, Ela Piorun, na co dzień ubiera żonę prezydenta Andrzeja Dudy - dlatego powierzenie tego zadania właśnie jej wydawało się dobrym pomysłem. Niestety realizacja nie przypadła do gustu widzom.

Natalia Balicka wystąpiła w czerwonej sukience przepasanej białym orłem w koronie. Ale od pierwszych chwil sieć zalały komentarze z pytaniami: czy to na pewno orzeł, czy może raczej... martwa kura?

To nie orzeł tylko kura

czy to wybory miss ubojni drobiu ???

Coś tu chyba poszło mocno nie tak

- piszą internauci komentując polską sukienkę na wyborach Miss Supranational 2021.

Sonda
Jak oceniasz kreację, w której pokazała się Natalia Balicka?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021